Żłobek Słoneczny Domek

Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18

Karol - opinia (1) Super miejsce dla maluszków, w którym dba się o rozwój dziecka jak i o jego... Karol Bartek - opinia (1) najlepszą rekomendacją jest radość mojego dziecka kiedy widzi ciocię (nawet... Bartek Dominika - opinia (1) Polecam. Synek jest szczęśliwy i uśmiechnięty. Dużo się nauczył i stał się... Dominika
Iwona - opinia (1) Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru żłobka. Synek zawsze jest uśmiechnięty,... Iwona Wojtek - opinia (1) Polecam z całego serca. Bardzo dobra opieka i zajęcia dla dzieci. Mój synek... Wojtek Bogusia - opinia (1) Super żłobek, dużo zajęć dla maluchów, synek uwielbia zajęcia... Bogusia Teresa - opinia (1) Cieszymy się, że trafiliśmy na Słoneczny Domek. Koleżanka oddawała tu swoje... Teresa Marta - opinia (1) Najlepsze miejsce dla dzieci do lat 3 z profesjonalną opieką. Moje dziecko... Marta Alicja - opinia (1) Miejsce stworzone z pasją. Pełne miłości i wsparcia. Moja córka pokochała... Alicja Marcelina - opinia (1) Miejsce pełne ciepła i zrozumienia. Indywidualne podejście do dzieci,... Marcelina Jerzy - opinia (1) Nasza córka uwielbia chodzić do Słonecznego domku. Jest to miejsce stworzone... Jerzy Maciej - opinia (1) Najważniejsza dla mnie jest radość mojej córeczki kiedy mówię idziemy do... Maciej Kornelia - opinia (1) żłobek na medal. Panie opiekunki i właścicielka bardzo sympatyczne. Jesteśmy... Kornelia Ewelina - opinia (1) Żłobek godny polecenia Bardzo dobra opieka oraz oferta zajęć dla dzieci.... Ewelina Henryk - opinia (1) Wielki plus za wspaniałe podejście do dzieci i stworzenie miejsca, gdzie... Henryk Sylwia - opinia (1) Moje dziecko uczęszcza tam od dłuższego czasu muszę przyznać ze jestem bardzo... Sylwia Ola - opinia (1) Długo szukałam żłobka dla swojego dziecka i poleciła mi ich znajoma. To był... Ola Eww - opinia (1) Żłobek z prawdziwego zdarzenia. Otacza dzieci ciepłem i profesjonalną opieką,... Eww Magdalena - opinia (1) Bardzo dobry żłobek oferujący fachową opiekę oraz bogaty program zajęć... Magdalena Teresa - opinia (1) Najlepszą rekomendacją jest zadowolenie i uśmiech własnego dziecka. Teresa