Żłobek Słoneczny Domek

Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18

Sebastian - opinia (1) Żłobek godny polecenia. Panie są bardzo sympatyczne, panuje rodzinna... Sebastian Paweł - opinia (1) Słoneczny domek to nasz drugi żłobek do którego trafiliśmy po nietrafnym... Paweł Beata - opinia (1) Cudowne Panie, sporo zajęć dodatkowych prowadzonych poza codziennymi... Beata
Beata - opinia (1) Córka chodzi od pół roku do żłobka i my i ona jesteśmy zachwyceni. Ciocie... Beata Zofia - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka. Przemiłe Panie wychowawczynie, bardzo... Zofia Kama - opinia (1) Kameralny żłobek z domową atmosferą i własnym ogródkiem. Zapewniają codzienne... Kama Rodzic - opinia (1) Moje dziecko tam uczęszczało, zmieniliśmy żłobek i mam odczucie, że każdy... Rodzic Anonim - opinia (1) Część Pań kompletnie niedoświadczona, a większość rzeczy dzieje się na pokaz.... Anonim Tomasz - opinia (1) NIestety, też żłobek w ogóle nie spełnia naszych oczekiwań. Dzieci ciągle... Tomasz Karol - opinia (1) Super miejsce dla maluszków, w którym dba się o rozwój dziecka jak i o jego... Karol Bartek - opinia (1) najlepszą rekomendacją jest radość mojego dziecka kiedy widzi ciocię (nawet... Bartek Dominika - opinia (1) Polecam. Synek jest szczęśliwy i uśmiechnięty. Dużo się nauczył i stał się... Dominika Iwona - opinia (1) Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru żłobka. Synek zawsze jest uśmiechnięty,... Iwona Wojtek - opinia (1) Polecam z całego serca. Bardzo dobra opieka i zajęcia dla dzieci. Mój synek... Wojtek Bogusia - opinia (1) Super żłobek, dużo zajęć dla maluchów, synek uwielbia zajęcia... Bogusia Teresa - opinia (1) Cieszymy się, że trafiliśmy na Słoneczny Domek. Koleżanka oddawała tu swoje... Teresa Marta - opinia (1) Najlepsze miejsce dla dzieci do lat 3 z profesjonalną opieką. Moje dziecko... Marta Alicja - opinia (1) Miejsce stworzone z pasją. Pełne miłości i wsparcia. Moja córka pokochała... Alicja Marcelina - opinia (1) Miejsce pełne ciepła i zrozumienia. Indywidualne podejście do dzieci,... Marcelina Jerzy - opinia (1) Nasza córka uwielbia chodzić do Słonecznego domku. Jest to miejsce stworzone... Jerzy