Słony Karmel

Lodziarnie

Gdynia, 10 Lutego 6

Dzieci mówią że najlepsza lodziarnia w Gdansku (1) Potwierdzam co mówią dzieci ;) Wojtek Najlepsze lody w Gdyni (1) Bezkonkurencyjna lodziarnia. Pyszne lody, zawsze tak samo dobre, melczne i... Anna lodozerca - opinia (1) najlepszy słony karmel w Gdyni mimo że konlurencji nie brakuje lodozerca
Moja ulubiona lodziarnia (1) Super lody, zapraszam tam wszystkich gości spoza Trójmiasta i każdy jest... Asia asia - opinia (1) Pyszne lody z naturalnych składników, ale czasami brakuje smaków, na które... asia Mniam (1) Próbowałam wiele lodów. Wiernie wracam do Karmelu. Magda Gruszka z gorgądzolą... (2) Jadłem dziś gruszkę z gorgądzolą (nie wiem jak się pisze dokładnie). Po... M.E. lody pycha ale obługa do bani (1) smaki ciekawe i jakościowo bez zarzutu, ale dziewczyny z obsługi uwijają sie... gdynianin super lody (1) swietna lodziarnia, dobra lokalizacja, mila obsluga, polecam! anna NAJLEPSZE W GDYNI! (1) Najlepsze lody w Gdyni, a może nawet w całym Trójmieście!!!Lody mają... Ola Zakochana (1) Dla mnie zdecydowanie najlepsze lody w Trójmieście, a nawet w całej Polsce.... mika zawiedziona (1) Byłam wczoraj po raz drugi na lodach w tym miejscu i bardzo się zawiodłam. Za... dd Wszystko ok - nad obsługą trpchy popracować (1) Lody pyszne, porcje ok. Trafiam zawsze na niesympatyczną dziewczynę, jak... talka Super (1) Pyszne lody, duże porcje porównując inne lodziarnie tego typu. Miła obsługa :) Aga