Ślub 23.06 we Wrzeszczu

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Czy jest ktoś kto bierze ślub w czerwcu we Wrzeszczu w Kościele NSJ.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

my bierzemy we wrześniu:))musimy w końcu się za nauki zabrać!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

My bierzemy mamy na godz 15 troche nam to nie pasuje ale niestety juz tylko taka godz zostala jakos ta data jest bardzo oblegana a wy na ktora macie godzine?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

anka 777 bylas w srode w tamtym tygodniu w kancelari parafialnej ustalic godz wiem bo my tez bylismy byly tylko godz 15 i 18 i zdecydowalismy sie niepewnie na 15 ale po dlugich przemysleniach chcielismy zmienic na 18 polecialam w piatek rano z przekonaniem ze bedzie wolna a tu niespodzianka juz zajeta! (w ciagu godziny ktos sie dopisal nie ktos tylko Ty)heheh a chodzicie juz na nauki bo nam powiedziano ze od lutego dopiero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

Wiesz my chcieliśmy na 17 ale coż teraz tylko mamy problem z salą bo tą którą mieliśmy jest za daleko i dziś jedziemy szukać. Jak nic nie znajdziemy to może się z Wami zamienimy na godziny ale jeszcze nic nie obiecuję.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

Nam powiedzieli że nauki od stycznia dla mnie lepiej bo jeszcze nie będę taka gruba, a Wy macie już salę?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

tak my w sumie tez mamy daleko w łęgowie za pruszczem u nas to zdania podzielone w zawiazku z godzina mi ta 15 w sumie juz odpowiada bo 18 wydawala sie za pozno.tez chcielismy na 17 lub 16 a wy gdzie macie wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

hej my mamy na 16 ślub nauki kiedy chcemy mamy zacząć ksiąz dal juz nam kartki mamy spisac protokół w lutym,pozdrowionka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

No my mamy w Chmielnie ale to daleko więc dziś jedziemy zobaczyć kilka miejsc bliżej. Może się umówimy i będziemy razem chodzić na nauki.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

a bardzo chetnie zgadamy sie pewnie jeszcze na forum.A bedziesz zamawiala zespol do kosciola czy organiste tego co jest z tego co wiem to kosciola tez nie mozna stroic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

Jak nie można to trudno chociaż tam zawsze są ładne kwiatki a organistę to może będziemy organizować ja jestem z pod Gdańska i u nas jast świetny organista tylko nie wiem czy będzie chciał ale jak będę wiedzieć to dam znać.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub 23.06 we Wrzeszczu

Hej małe pytanko do ślubujących 23.06 we Wrzeszczu czy nie chciałyby się zamienić na 18 bo może komuś by pasowało później.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...