Ślub kościelny jednostronny

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Czy są tu osoby, które będą miały taki ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

Tak, my mamy w przyszłym roku :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

OOO szkoda, że nie w tym ;) strasznie denerwuję się protokołem przedślubnym....tymi pytaniami i przesłuchaniem;)myślałam, że jest ktoś doświadczony ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

My rozmawialiśmy z zakonnikiem z parafii gdzie będziemy mieli ślub. Podszedl do sprawy bardzo "ludzko", docenil odwagę i dojrzałe podejście. Także raczej nie bedziemy mieli w tej kwestii problemów :-) a Wasz ksiądz już wie o tym? Jaka była reakcja? Jeśli był przyjazny to nie ma się czego obawiać :-) najważniejsze to być pewnym swoich uczuć i odczuć :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

No właśnie rozmawialiśmy z proboszczem mojej Parafii i dało się odczuć, że nie jest do nas przyjaźnie nastawiony... Na dniach musimy załatwić ten protokół...:'(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

Emily, w której parafii bierzesz ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

ja miałam ślub jednostronny w zeszlym roku:) jakie masz pytania/?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

Widzę, że wątek juz kilkuletni, ale nie czesto na taki temat sie trafia ;)
Szukamy z narzeczonym miejsca ktore otwarcie podejdzie do tematu slubu jednostronnego. On jest obcokrajowcem i wyznawca innej religii. Czy ktos ma takie doswiadczenia? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub kościelny jednostronny

Hej, czy udalo Qam sie znalezc takie miejsce? My tez jesteśmy w podobnej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze... u mnie organizacja jednostronnego ślubu nie była problem. Więcej zagwozdki miałem z wybraniem specjalisty do wykonania zdjęcia. Na szczęście znalazł się odpowiedni fotograf Częstochowa to miejscowość, która okazała się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o wybór miejsca na wesele. Osobiście polecam: https://www.miloszmazelewski.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...