Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Dziewczyny poszukuje par , które się pobierają w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego we Wrzeszczu 27 sierpnia 2005 roku. Chciałabym zapytać czy ktoś nie reflektuje aby sie złożyc na wystrój kościoła. Samemu to duży koszt ale jakby go podzielić na trzy ,cztery pary to wychodzi bardzo tanio. Odzywajcie się ,proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

to również jest moja parafia, ale ślub biorę w przyszłym roku i najprawdopodobniej nam tam wypowiemy "TAK" mam pytanie czy kto bedzie grał u was na mszy organsta czy zespół czy miałas jakies problemy przy załatwianiu formalności kościelnych kiedy rozpoczeliście nauki przedmałżeńskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

U nas będzie grał organista. Jest niezły. Ładnie gra i śpiewa. Trzeba dodatkowo zapłacić ale myślę, żę i tak sie opłaca. Z formalnościami nie było żadnych problemów. Nauki skończyliśmy już w marcu, a poradnictwo w kwietniu. Radzę zacząć jak najszybciej. Narazie nic jeszcze księdzu nie zapłaciliśmy, mamy jeszcze na to czas. Szkada, że masz dopiero za rok ślub, bo nikt sie nie odzywa w sprawie wystroju. Życzę powodzenia w przygotowaniach.Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

życzę powodzenia i mam nadzieję że ktoś się zgłosi na "założenie spółki" rozumiem że dowiadywałaś się ile kosztuje przystrojenie Kościoła , możesz napiasać jaki to jest koszt i co ta firma oferuje, kwiety, wstążki itp. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

ja brałam ślub w tym Kościele w sobotę i grał u mnie zespół. W związku z tym mieliśmy duże problemy z panem organistą, który żądał 100 zł za to że nie będzie grał na ślubie. Po kłótnach w rezultacie zapłaciliśmy mu 50 zł, myślę że to i tak za dużo. Więc jeśli będziesz chciała mieć swój zespół musisz przygotować się na przejścia z organistą.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

2 lata temu znajoma brała ślub w tym kościele miała też swój zespoł podobne jak u ciebie organista zażadał 50zł a możesz napisać jaki zespół grał u ciebie może masz jakieś namiary do nich jaki jest ich koszt wynajęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

ogłaszają się na weselniku
http://www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob=14685
u nas grała pani na organach, druga na skrzypcach a trzecia śpiewała.
Polecałam ich w innym wątku
Zapłaciliśmy 500 zł, ale naprawdę było warto!
Ten Kościół ma wspaniałą akustykę, więc robi podwójne wrażenie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ślub w Kolegiacie Najświętszego Serca Jezusowego (27.08.05r.)

faktycznie czytałam ten wątek, dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....