Natalia - opinia (1) Polecam. Badanie dziecka przebiegło szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Natalia Jadwiga - opinia (1) Z całego serca polecam. Moim zdaniem najlepsza poradnia w Trójmieście. Przed... Jadwiga Polecam (1) W tej firmie robiliśmy z żoną badanie naszemu synkowi przed zabiegiem. Wynik... Mariusz
NA TAK! (1) Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc i rozwiązanie mojego problemu.... Teresa Mróz Zadowolona (1) Rzetelna firma, bardzo profesjonalnie, ale przede wszystkim ludzkie podejście... A.P. polecam (1) Miejsce godne zaufania! Konkretnie, profesjonalnie, miło. Miałam dużo... Małgorzata popieram (1) W koncu udało mi się zmobilizować mamę do zakupu aparatow! Zrobiłyśmy to w... Hania Bardzo polecam! (1) Z reguły nie zostawiam opinii w miejscach, z których usług korzystam, ale tu... Agata Kłos Pełen profecjonalizm (1) Jestem bardzo zadowolony, że w końcu trafiłem na osoby które znają się na tym... Marian Polecam (1) Wszystko tak jak powinno być. Przemiła obsługa, wszystko na czas, a ceny... Henryk