Kasia - opinia (1) Polecam, pełen profesjonalizm. Samochód otwarty bez uszkodzeń po 20 minutach... Kasia Super firma !!! (1) Polecam tych fachowców. Szybko sprawnie i bezboleśnie otwarte auto.... Tweety Polecam tylko ta firma działa 24h w trójmieście (1) Miałem problem z zamkiem nie mogłem wejść do mieszkania a że to stało się... Kamil
Szybko, sprawnie i na temat (1) Polecam. Bardzo szybki dojazd, szybkie otwarcie auta i korzystna cena Maciej Specjalista wie co robi jestem bardzo zadowolony z usługi (1) Zatrzaśnięty samochód marki bmw z jednym , jedynym zamkiem który był pół... P. B Polecam- konkretna firma. (1) Bardzo konkretny jegomość- w przeciwieństwie do konkurencji szybko... Sebastian Polecam Pana Ślusarza z tej firmy (1) Miałam problem późno w nocy do tego w weekend, na imprezie zgubiłam klucze i... Asia Otwieranie auta (1) Zatrzaśnięte kluczyki w aucie. Pan otworzył auto błyskawicznie bez... Krystian Jako jedyni w Trójmiecie 24h, pełen profesjonalizm, bardzo zadowolony (1) Miałem problem z drzwiami nie mogłem otworzyć kluczem, wróciłem z wyjazdu i... Krzysiek Polecam w razie zatrzasniecia klucza (1) Witam polecam tą firmę, koleś przyjechal błyskawicznie cena była do lekkiej... Patryk Brak kultury osobistej (2) Witam, odradzam korzystania z usług tej firmy. Pracownik, z którym miałam do... MD Polecam (1) Bardzo szybki czas przyjazdu, profesjonalizm, przystepna cena. Piotr