Pracuję jako księgowa,więc przed komputerem i papierami potrafię przesiedzieć niekiedy cały dzień. Od dłuższego czasu miałam zamiar rozpocząć współpracę z trenerem osobistym. Zdawałem sobie sprawę,że moje pojęcie o treningu jest znikome,a jeśli zacznę sama to i tak po chwili odpuszczę. Na Kubę trafiłam przeszukując oferty internetowe. Klienci bardzo go chwalili,zatem mój wybór padł na niego właśnie.Miało być tylko kilka treningów,w celu ułożenia planu,pokazania konkretnych ćwiczeń i w ogóle z z czym to się wszystko je. Te kilka treningów trwa już od 10 miesięcy i w tej chwili nie wyobrażam sobie żeby mogło sie skończyć. Na treningach nie jest lekko,nie ma zbyt wielu kompromisów ale za to właśnie cenię Kubę i po też go wybrałam. Wynikiem naszej współpracy jest ogromna zmiana mojej sylwetki,wytrzymałości jak i siły. Zauważyłam,żę w niemalże każdej nawet prozaicznej życiowej sytuacji zmieniło się na lepsze. Noszenie siatek,podnoszenie dziecka czy wejście pod wysokie schody nie sprawiają mi żadnego problemu. Jest tylko jeden minus. Niepotrzebnie tak długo zwlekałam z decyzją o treningach, a także trochę musiałam poczekać na wolne miejsce u Kuby. Jednak było warto!!!!!!