Kasia J - ocena (1) Magda i Łukasz to trenerzy którzy wzajemnie się uzupełniają pod każdym... Kasia J Dorota Snopek - ocena (1) Gorąco polecam duet Magda i Łukasz. Miało być tylko dla zdrowia i poprawy... Dorota Snopek Marta - ocena (1) Jak treningi indywidualne to tylko z Łukaszem!!! Nie ma lepszego trenera w... Marta
Beata - ocena (1) Dla mnie dobry trener to ktoś taki kto motywuje Cię do ćwiczeń, a Ty... Beata Andrzej - ocena (1) Gorąco polecam duet Magdy i Łukasza, to świetni i doświadczeni fachowcy,... Andrzej Monika - ocena (1) Od bardzo dawna mam problem z utrzymaniem prawidłowej wagi. Niedawno zostałam... Monika Krysia - ocena (1) Wybrałam się na zajęcia, których celem jest poprawienie sprawności mięśni... Krysia krzysztof wieśniak - ocena (1) Projekt XLminus Fantastyczny projektBrawo dla FitnessFitback za pomysł,... krzysztof wieśniak Danuta - ocena (1) Wspaniałe, zawsze trochę inne treningi, super przygotowana kadra,... Danuta Kasia - ocena (1) Miałam przyjemność być uczestnikiem Projektu XL minus FitnessFitback pod... Kasia Beata - ocena (1) Super profesjonalni trenerzy z indywidualnym podejściem do swoich... Beata Łukasz - ocena (1) Z Fitness Fitback trenuję od 5 lat. W tym czasie korzystałem z różnych form... Łukasz Mariusz - ocena (1) Polecam Projekt XL minus, którego pomysłodawcą, organizatorem i wykonawcą... Mariusz Kamayg - ocena (1) Projekt XL minus pod opieką trenera Łukasza, trenerki Magdy, trenera Filipa i... Kamayg Marcin - ocena (1) Profesjonaliści!!! Wykształceni specjaliści z ogromną wiedzą i... Marcin Lusi - ocena (1) Polecam z całego serca . Fachowcy w swojej dziedzinie. Dbałość o zdrowe ciało... Lusi Karolek - ocena (1) Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i domowa atmosfera!!! Karolek Wojtek F. - ocena (1) Po poważnym złamaniu przedramienia poszukiwałem Trenera, który umiejętnie... Wojtek F. Mirek - ocena (1) Eksperyment obozu stacjonarnego powiódł się świetnie. Dzięki wspaniałej... Mirek Sylwia - ocena (1) Zajęcia z Trenerką Magdą, to przyjemność i bezpieczeństwo. Ćwiczenia zawsze... Sylwia