Krzysiek - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z FitnessFitback. Profesjonalne... Krzysiek Karolina - ocena (1) Łukasz jest bezkonkurencyjny! To pawdziwy ekspert w swojej dziedzinie.... Karolina Aga - opinia (1) Przygodę z FitnessFitback rozpoczęłam na początku tego roku. Od początku... Aga
Kasia i Piotr - opinia (1) W kilku słowach profesjonalizm, kompetencja i każdorazowe 100% zaangażowanie... Kasia i Piotr Michał - opinia (1) Serdecznie polecam zajęcia z Panem Łukaszem. Treningi są niezwykle... Michał OlciaKF - opinia (1) Najlepsi pod każdym względem. Z Łukaszem ćwiczę już ponad 5 lat i dzięki... OlciaKF Paweł - opinia (1) pełen profesjonalizm, bardzo fajne zajęcia Paweł Michał - opinia (1) Zmęczyć się z tymi ludźmi to sama przyjemność! Michał Beata - opinia (1) Wyjątkowo zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem praktycznym i... Beata Kuba - opinia (1) Z Łukaszem ćwiczę już wiele lat i muszę przyznać, że żaden trening nie będzie... Kuba Łukasz - opinia (1) Wspaniała atmosfera a do tego nikt inny nie był w stanie mnie zmotywować do... Łukasz Mateusz Zaucha - opinia (1) Treningi rozpocząłem kilka lat temu - nie spodziewałem się, że dojdę do tak... Mateusz Zaucha Szymon - opinia (1) Szczerze i gorąco polecam zajęcia treningowe u Magdy, jak i pozostałej części... Szymon Lusi - opinia (1) Od ponad roku uczestniczę w zajęciach. Dzięki mojej koleżance ,której zawsze... Lusi Tomek - opinia (1) Widząc na siłowniach trenerów, którzy więcej gadają niż ćwiczą z... Tomek Dagmara - opinia (1) Jestem z fitness od wielu lat.. To nie jest siłownia, .... to jest rodzina.... Dagmara Elżbieta - opinia (1) Pełen profesjonalizm Trenerów oraz indywidualne podejście do każdej osoby... Elżbieta Emilia - opinia (1) Magda i Łukasz są profesjonalistami, wiedzą jak ułożyć ćwiczenia żeby Twoja... Emilia Raf - opinia (1) Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera. Jestem sportowcem amatorem, po... Raf Robert - opinia (1) Petarda!!! Wyniki mówią same za siebie: jest mnie mniej o 26kg, jestem... Robert