Smakoszewo

Catering dietetyczny Catering

Gdańsk, Świętokrzyska 58

Rafał S. - opinia (1) Catering oceniam bardzo dobrze, zawsze punktualnie do 24.00 paczuszka stoi... Rafał S. PABLO - opinia (1) Terminowe dostawy, smaczne i dietetyczne posiłki - polecam ! PABLO GosiaK - opinia (1) Od zeszłego roku z przerwa zamawiam obiadki ze Smakoszewo Jedyna firma... GosiaK
Joanna - opinia (1) Witam serdecznie, jestem po diecie sokowej 5-dniowej - rewelacja, codziennie... Joanna Posiłek - opinia (1) Imię i nazwisko na torbie na klatce. Złamana ustawa RODO. Jedzenie przywozi... Posiłek Justyna - opinia (1) Korzystam z oferty Smakoszewa już piąty miesiąc. Jestem zachwycona tą firmą,... Justyna Irena - opinia (1) wybrałam dietę o niskim IG - niestety meni było bardzo monotonne jeśli chodzi... Irena Oli - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z diety Schudlam już 5kg Oli PYSZNoŚCI (1) bardzo dobra dieta , pyszne posiłki , zróżnicowane, kolorowe( bo ja jem... Beata Tu warto wege!!! (1) Posiłki w Smakoszewie skomponowane i doprawione - jak ,,dla siebie’’ Kasia Spełnione obietnice :) (1) Świetny profesjonalny zespół. Pani Dietetyk znakomicie dobrała dietę,... Aleksandra Pełen profesjonalizm i swieze skladniki (1) Korzystam z oferty Smakoszewa od ok 1,5 miesiaca. Codziennie cos nowego... Karola pełna profeska! najlepsze w okolicy (1) Rewelacja -jakoość -świeżość -smak -rożnorodnośc te cechy wyróżniają dobry... Irek Żak Pysznie to mało powiedziane! (1) Polecam profesjonalizm Smakoszewp.pl! Czuć w daniach pasję oraz serce :-)... Justyna Bolek-Adamek Cos pięknego (1) Wiele cateringów, które się mocno reklamują testowałem! Ale Smakoszewo, to... Ryszard Kownacki Rewelacja! (1) Poszukującym firmy cateringowej gorąco polecam gdańską firmę SMAKOSZEWO PL.... Marlena REWELACJA :D (1) Bardzo smacznie, posiłki urozmaicone - nie wiem kto nad tym czuwa ale pomysły... Asia Smacznie,zdrowo i zawsze na czas (1) Moja rodzina odżywia się bardzo zdrowo i nie tracimy czasu na zakupy i... Beata Po prostu smacznie :) (1) Polecam, bo jest smacznie i zawsze na czas. Mija rok, jak korzystam z diety... Agnieszka bardzo zadowolony (1) Jako stały klient od 9 miesięcy polecam Smakoszewo. Zawsze zdrowo,... Grzegorz