Mateusz - ocena (1) Super współpraca, wszystko było na czas. Kontakt wyśmienity i zawsze... Mateusz Marek - ocena (1) Jestem niezwykle zadowolony z wykonania projektu wnętrz mieszkania przez... Marek Krzysztof P - opinia (1) Zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią Anią po tym, jak Pani Ania od 1... Krzysztof P
Karolina i Michal - opinia (1) Z Pania Ania wspolpracowalismy przy przebudowie oraz remoncie mieszkan.... Karolina i Michal Krzysztof - opinia (1) eśli miałbym polecić najlepszego architekta w Trójmieście to na pewno Panią... Krzysztof Monika - opinia (1) Bardzo gorąco polecam współprace z Panią Anią !!! Pełen profesjonalizm,... Monika Jacek J - opinia (1) Gorąco polecam. Pani Ania pomogła nam w zaprojektowaniu wystroju mieszkania i... Jacek J Ewelina - opinia (1) Świetna współpraca! Pani Ania jest bardzo otwarta, kreatywna i wsłuchuje się... Ewelina Anna - opinia (1) Pani Ania jest wspaniałą, pomocną i profesjonalną osobą. Współpracowało nam... Anna Monika i Maciek - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anią która wykonała... Monika i Maciek Sylwia i Mirek - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pani Ania przy aranżacji wykazała... Sylwia i Mirek Bartek i Kasia - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Ania zaopiekowała się całą inwestycją... Bartek i Kasia MM - opinia (1) Z Pania Architekt wspolpracujemy juz kilka lat. Zawsze jest zaangazowana w... MM Ola M. - opinia (1) Pomoc Pani Ani przy aranżacji mojego mieszkania okazała się być nieoceniona!... Ola M. Justyna - opinia (1) Polecamy firmę SmartArchitektura, fantastycznie współpracowało się z Panią... Justyna Niebanalne pomysły i świetne efekty (1) Kontakt do Pani Ani otrzymałam od znajomych i teraz równie chętnie przekażę... Kamila Ś. Piękne mieszkanko (1) Odbieraliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim- parterowe z poddaszem... Krystyna Współpraca Smart Architektura (1) Pracę z firmą Smart oceniam na jak najwyższym. Kontakt, zaangażowanie,... Krzysztof Transformacja mieszkania i 100% support (1) Wizualizacja tego, jak można przetransformować stare mieszkanie w nowoczene... Barbara