Smart Body Trainer

Trener personalny

Gdańsk, Partyzantów 8

Blanka - opinia (1) Od pół roku korzystamy z oferty Smart Body Trainer. Naszym trenerem jest... Blanka Hania - opinia (2) pełen profesjonalizm! Ze Smart Body Trainer trenuję od 4 miesięcy. Monika nie... Hania Bartosz - opinia (1) Różnorodne ćwiczenia, brak monotonii, fajnie dobrana dieta oraz miły kontakt... Bartosz
Jakub Plebanowicz - opinia (2) Już od ponad miesiąca trenuję z Ernestem. Jest bardzo profesjonalny i posiada... Jakub Plebanowicz Trening środkiem do celu! (3) Zaczęłam ćwiczyć ze Smart Body Trainer, żeby sprostać wyzwaniom jakie niesie... Paulina Kolejny rok. (1) Rok temu w tym miejscu dałem 6 mojemu Trenerowi. Kolejne miesiące wspólnej... Kris 66 Treningi w ciąży (1) Monika ze Smart Trainer to bardzo doświadczona trenerka, która posiada ogrom... Angie hard times - opinia (1) Lukasz - mlody gosc ale b rozwazny. Prowadzi treningi ale i pogadac potrafi.... hard times Trener z pasją ! (1) Łukasza polecam wszystkim którzy mają problemy takie jak: wady postawy,... Sylwia Super (1) Trener godny zaufania, który wie co robi i nie zaszkodzi ! Kasia Zadowolona! (1) Jestem bardzo zadowolona! Współpracujemy z Łukaszem od prawie 8 miesięcy.... Joanna Jest moc! (1) Trener z rewelacyjnym podejściem do podopiecznego. Zna się na tym co robi by... Michał Zdecydowanie polecam! (1) Trenera Łukasza wyróżnia wszechstronna wiedza, doświadczenie, indywidualne... Mariusz Super trener! (1) Ogrom wiedzy na temat treningu i żywienia. Pan Łukasz potrafi wszystko... Piotr Godny Polecenia (1) Bardzo Polecam. Łukasz jest naprawde idealnym trenerem z takim trenerem jak... Kamil Trener na 6 (1) Łukasz to poprostu profesjonalny trener. Z podejściem do osoby, z uśmiechem,... Uśmiechnięta czarnula Zdecydowanie polecam! (1) Trener z prawdziwego zdarzenia - zaangażowany, profesjonalny, z dużą wiedzą,... Aga Biały kruk wśród trenerów (1) Pan Łukasz jest już moim trzecim trenerem i na pewno nie będę szukał innego.... Wiktor Skarb! (1) Człowiek z pasją, posiadający szeroką wiedzę, zawsze świetnie przygotowany... Jadwiga Polecam, super trener, wiedza plus pozytywne podejście (1) ... Marcin