Sebastian - opinia (1) Wszystko super, profesjonalny gabinet , specjaliści dostępni na miejscu,... Sebastian Paweł - opinia (1) Profesjonalna obsługa w bardzo miłej atmosferze. Polecam Paweł Tomek - opinia (1) Profesjonalnie, miło. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam Tomek
Agnieszka - opinia (1) Przemiła obsługa na najwyższym poziomie. Pani Marta najlepsza ortodontka,... Agnieszka Emilia - opinia (1) Każdemu kto decyduje się na aparat ortodontyczny polecam ten gabinet. Miła... Emilia Najlepszy gabinet :) (1) Jestem po zakończonym leczeniu ortodontycznym u dr Marty Kuropatnickiej.... Dorota Ela - opinia (1) Bardzo profesjonalna i rzeczowa dr Marta Kuropatnicka. Wreszcie trafiłam na... Ela Jacek - opinia (1) Obsługa, profesjonalizm personelu , wyposażenie - super! Ceny normalne jak... Jacek Marta - opinia (1) Moje leczenie ortodontyczne dobiega już końca a i wreszcie nie wstydzę się... Marta Najlepsza klinika w której byłam! (1) Z całego serca polecam ortodoncje w Centum Smart Smile! Nie byłam pewna co do... Marta bardzo polecam! (1) Nie sądziłam, że wizyty stomatologiczne mogą być przyjemne. Bardzo uprzejmy... Weronika Serdecznie polecam (1) Serdecznie polecam skorzystać z usług Doktor Patrycji, bardzo miła, konkretna... Paulina Polecam !!! (1) Na codzień uczęszczam do pani dr Karoliny i jestem bardzo zadowolony ,... Zadowolony pacjent Uratowany uśmiech !! (1) Leczyłem się 2 lata u ortodonty - bezskutecznie . Z polecenia trafiłem do... Tomek Polecam serdecznie - Bardzo profesjonalnie. (1) Wszystko na najwyższym poziomie - nie ma się do czego przyczepić.... Cezary Polecam dr Monikę (1) Pani dr Monika przede wszystkim super specjalistka, a do tego... Jacek M. Bardzo polecam Panią Monikę ! (1) Byłam w trzech gabinetach i dopiero tutaj trafiłam na Panią Monikę, która... Magdalena Ola C - opinia (1) Gabinet godny polecenia. Borykałam się z leczeniem kanałowym od trzech... Ola C Nareszczie Gabinet XXI wieku!!!! (1) Witam, miałem zaszczyt odbyć wizytę w tym wspaniałym gabinecie (mega... Maciek B. Sympatycznie i profesjonalnie. (1) Mój Tato jest dentystą chirurgiem i pomimo że w miejscu gdzie pracuje jest... Klaudia