Agnieszka Lewis - ocena (1) Wspaniałe przedszkole, świetna kadra, syn je uwielbiał, każdy mega... Agnieszka Lewis GO4Robot Gdańsk - opinia (1) Przedszkole Smykowo to placówka, w której dzieci mogą uczyć się i bawić w... GO4Robot Gdańsk Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z tej placówki. Panie naprawdę lubią dzieci.... Kasia
Najlepsze przedszkole (1) Witam, Dziś przyszedł ten smutny dzień pożegnania się ze smykowem, ponieważ... Natalia Polecam wszystkim Smykowo (1) Polecam wszystkim! Już dwójka moich znajomych zapisała tu swoje dzieci. Panie... Joanna opinia (1) Przedszkole godne polecenia każdemu.Przemiła kadra , opieka na wysokim... Agnieszka Świetne miejsce dla Maluszków (1) Moja córeczka uczęszcza do Smykowa odkąd skończyła roczek. Świetnie się... Mama Niny Polecam! (1) Polecam wszystkim! Już dwójka moich znajomych zapisała tu swoje dzieci. Panie... Mama Piotrusia Polecam (1) Córka miał 1,5 roku jak rozpoczęliśmy przygodę ze żłobkiem i przyznam... Mama Zosi Cudowne miejsce:) (1) Nasza córka zaczęła uczęszczać do grupy żłobkowej gdy ukończyła 9... mama Poli SZCZERZE POLECAM (1) Do Smykowa trafiliśmy po rozmowie ze znajomymi i choć to była trzecia... mama Miłosza 2 dom malucha (1) Moja pociecha uczęszcza do Smykowa od 1 stycznia do grupy żłobkowej. Od tego... zadowolona mama polecam (1) Syn uczęszcza do grupy żłobkowej od 2013 roku. Smykowo to mile, przyjazne... mama Henia Dagnara - opinia (1) Nasza córka uczęszcza do grupy żłobkowej w Smykowie od stycznia 2014r. Miała... Dagnara Polecam (1) Moja Córcia zaczęła przygodę ze Smykowem w wieku zaledwie 7 miesięcy.... Anna Polecam (1) Synek chodzi do żłobka od miesiąca. Po nieudanej próbie z opiekunką, pełni... Gośka Zadowoleni rodzice (1) Nasza córka poszła do przedszkola Smykowo mając półtora roczku. Od tego... Rodzice Spokojni rodzice (1) Naszego synka posyłaliśmy do żłobka pełni obaw o to jak zareaguje oraz jak... Rodzice super przedszkole z grupą żłobkową (1) Zapisałam córkę w wieku 1 rok i 4 miesiące do grupy żłobkowej. Bardzo miła... Marta Zadowolona Mama (4) Moje dziecko uczęszcza do Smykowa już trzeci rok i nigdy nie żałowałam... Zadowolona mama