Snack Bar

Kebaby

Gdańsk, Przywidzka 8

Wojciech - ocena (1) Świeże warzywa, bardzo dobre sosy i miła obsługa. Wojciech Dawid kowalski - opinia (1) Bardzo dobre kebaby porcje śniadaniowe też bardzo polecam jak ktoś jest... Dawid kowalski Sylwia - opinia (1) Pomimo dużego ruchu w weekend obsługa ogarnia sprawnie i szybko A co... Sylwia
Przemek - opinia (1) Najlepsze frytki Najlepszy ketchup! Uwielbiam! Smaczny Kebab. Jak tylko... Przemek Porażka, nigdy więcej... (1) Kebab paskudny, obsługa zblazowana i niezainteresowana klientem Kk nie polecam (1) kupiłem kebab, same warzywa i mały kawałek mięsa S. nie polecam (1) w dniu 23.12.2018 w godzinach popołudniowych oczekiwałam na obsługę około... Malina Fantastico polecam (1) Witam wszystkich zainteresowanych. Polecam wszystkie papu -które otrzymacie w... Janusz Nie polecam (1) Zainteresowanie klientem zerowe. Czekałem ponad 20 minut i nie raczyli... Mateusz Mistrz (1) Najlepszy Kebab !!!! Polecam... Renata Najlepszy kebab i obsługa :) (1) Obsługa świetną , rzadko kiedy można taka spotkać :) Kebab bardzo dobry ,... Kasia Masakra (1) Postanowiłam wyrazić swoją opinię ponieważ nigdy nie jadłam tak nie dobrego... Aneta bardzo smaczny kebab (1) Jeden z najlepszych kebabow. Smaczne mieso, przyrumienione, smaczne sosy i... anna Megaaaa (1) Rewelacja, jem tam za każdym razem kiedy odwiedzam Fashion House. Super sosy,... Asia Tragedia (1) Zamówiłem kebaba rollo który został podany w folii aluminiowej, która była... ..... Najlepszy kebab! (1) Najlepszy szybki obiad! Panie tam pracujące przygotowuja pyszne dania,... Marta kobieta obsługa (3) Witam chciałam zwrócić uwagę na obryskliwośc kobiety pracującej w tym barze,... osoba Najlepszy Kebab jaki jadłam (1) Polecam Kebab, pyszne jedzenie, świetne mięso, Kebab Box kupuje za każdym... Dorota