Maciej Gacek - ocena (1) Krzysztof zajmował się moim tatą, pacjentem hospicjum domowego, po udarze i w... Maciej Gacek Jadwiga - ocena (1) Pan Krzysztof jest prawdziwym profesjonalistą z ogromną wiedzą,którą... Jadwiga Alicja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z rechabilitacji, pełen profesjonalizm, odpowiedni... Alicja
Grażyna - opinia (1) Rewelacja, nie będę się długo rozpisywać. dzięki panu Krzysztofowi moja... Grażyna Jan Kaczmarek - opinia (1) Dziękuję, Ćwiczenia obrane idealnie do wieku i możliwości. Wraz z żoną... Jan Kaczmarek Wiktor i Ola - opinia (1) Pan Krzysztof rehabilitowal naszego tate okolo 6 miesiecy trzy razy w... Wiktor i Ola Gabriela - opinia (1) Pan Krzysztof prowadził przez 9 miesięcy rehabilitację mojego Taty po udarze... Gabriela Katarzyna z Gdyni - opinia (1) Z całego serca polecam pana Krzysztofa ! Profesjonalny, uroczy, z poczuciem... Katarzyna z Gdyni Ewelina - opinia (1) Pan Krzysztof pomógł mojej mamie dojść do pełnej sprawności po zabiegu... Ewelina Paulina - opinia (1) Polecam Pana Krzysztofa z całego serca! Ojciec po szpitalu przyjechał leżący... Paulina Mariusz - opinia (1) Polecam Pana Krzysztofa. Rehabilitował moją 90-cio letnią mamę po wyjściu ze... Mariusz Ewelina. - opinia (1) Polecam Pana Krzysztofa,super podejście do osób starszych,cierpliwy i pełen... Ewelina. Kasia - opinia (1) Polecam Pana Krzysztofa za profesjonalne podejście do starszych pacjentów.... Kasia Małgorzata Michałowska - opinia (1) Pan Krzysztof jest miłą i kontaktową osobą. Jego usługi są profesjonalne.... Małgorzata Michałowska Ewa - opinia (1) Pan Krzysztof jest bardzo dobrym rehabilitantem. Cierpliwy z dużym szacunkiem... Ewa Zofia z Gdyni - opinia (1) Pan Krzysztof pomagał nam przy opiece nad starszą osobą, która wymagała dużo... Zofia z Gdyni Piotr z Gdańska - opinia (1) Pan Krzysztof jest świetnie przygotowanym fizjoterapeutą i rehabilitantem... Piotr z Gdańska Rehabilitacja poudarowa (1) Krzysztof zajmował się moją mamą w styczniu po jej udarze. Fantastyczny... Małgorzata Sildatke