Opolska (1) Jest to najfajniejsze solarium na którym byłem, łóżeczka bardzo czyste... Tom wszystko byloby ok.. (1) gdyby byly telefoniczne zapisy. Tu zgodze sie z opinia ponizej. Solarium... Iwona Opolska 3 (1) najlepsze solarium, lozka bardzo czyste!! Dziewczyny naprawde maja duzo... Urszula
Hawana (1) Ja osobiście za hawana na przymorzu nie zbyt przepadam... wole tą we... Em. ^^ (1) Ogólnie podoba mi się.to jest solarium na ktore chodzę prawie zawsze.... 58FG *** - opinia (1) Dziewczyno pomysl troche telefoniczne zamawianiełózka inne solaria to robiły... *** :-( (1) Solarium Opolska 3 =>> 1) Pani blondynka, która tam obsługuje zachowuje się... zawiedziona klientka atmosfera (1) Fajne łozka i ładna opalenizna ale dziewczynki coraz to bardziej nijakie... stali klienci z wrzeszcza czystość łóżek (1) niestety czystość łóżek nie zawsze jest zadowalająca, dlatego wolałabym aby... Ewa bardzo fajnie:-) (1) a ja jestem stała klientką Hawany na Przymorzu i musze powiedzieć, że dopóki... stała klientka