Ola - opinia (2) Profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, empatia, ogromna wiedza to tylko kilka... Ola Patryk - opinia (2) W pełni profesjonalne odczucia z pośrednictwa w zakupie mieszkania przy... Patryk Przemysław - opinia (2) Agentka nieruchomości z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalne podejście do... Przemysław
Andrzej - opinia (2) Pełen profesjonalizm i duża doza zaangażowania. Poczułam się zaopiekowana i... Andrzej MiP - opinia (2) Współpraca z Sonią to czysta przyjemność. Dbanie o klienta na wysokim... MiP Andrzej S. - opinia (2) W sposób błyskawiczny i kompetentny przeprowadzona sprzedaż mieszkania,... Andrzej S. HenSolo - opinia (2) Bardzo dziękuję Pani Soniu za znalezienie idealnego mieszkanka oraz... HenSolo Wojciech - opinia (2) Korzystałem z porad Pani Soni w wyborze nieruchomości z rynku pierwotnego... Wojciech Mateusz - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście do sprawy :) Mateusz Grzegorz - opinia (2) Chciałbym serdecznie podziękować Pani Soni Fabiszak za profesjonalną pomoc i... Grzegorz Sebastian - opinia (2) Bardzo profesjonalne podejście, umowa bez "kruczków" (dostałem kilkanaście... Sebastian Dorota - opinia (2) Bardzo dobra komunikacja i kontakt ze stronami transakcji, profesjonalne... Dorota Marek - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z obsługi biura street estate przy sprzedaży mojej... Marek