Katarzyna - opinia (1) Pani Wiesia, fryzjerka, jest cudowna!!! Możesz oddać się w Jej ręce w każdym... Katarzyna Groupon na fryzjera... (2) Niestety nie polecam.. :( włosy miałam do pasa chciałam zmian - ścięte do... Joanna Serdecznie polecam :) (1) Serdecznie polecam, profesjonalna obsluga, Mila atmosfera I cudownie wykonane... Marlena
Fryjerstwo (1) Miła atmosfera. Koloryzacja i strzyżenie włosów super Gorąco polecam. Danka porażka (1) Młodziutka "fryzjerka" nie mająca podstawowej wiedzy o fryzjerstwie... Katarzyna Serdecznie polecam (1) Skorzystałam dziś z usług salonu (wykupując Grupon). Jestem bardzo zadowolona... Ewa Fryzjer (1) Skorzystałam z usługi fryzjerskiej. Pani Paulina, młoda fryzjerka, miła,... Ania Henna brwi i regulacja (1) Kosmetyczka doskonale dobrała kolor, dzięki czemu idealnie współgra z kolorem... X28 Fryzjerstwo damskie (1) Korzystam z uslug Pauli ( blond wlosy) regularnie. Jestem bardzo zadowolona... Stala klientka Polecam (1) Witam, skorzystałam dziś z usług w sopockiej akademii urody i jestem bardzo... Dominika Polecam (1) Młoda Pani w ciemniejszych włosach machnęła mi elegancko męskie strzyżenie,... Gość Super! (1) Jestem naprawde milo zaskoczona! Fryzjerka mloda ale bardzo sympatyczna i... Weronika Rewelacja (1) Usługa koloryzacji wykonana na wysokim poziomie. Świetna atmosfera i pyszna... Kamila Totalna masakra nie polecam. (1) Miałam okazje skorzystać z usług "salonu" w ramach pakietu grupon. w skład... Karina Dramat!!!! (1) Poprosiłam o baleyage a dostałam „coś” bo to co mam na włosach to jedna... Wściekła Fryzjer (1) Jestem zachwycona, kolor przepiękny, obsługa bardzo mila:) Pani Paulina wie... Karoliną Bardzo miła i profesjonalna obsługa (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam Jola Polecam ! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług pani Pauliny Klimat jest super , ceny... Klientka Opinia (1) Pani Paulina jest bardzo dobrym fryzjerem mimo ze jest bardzo mloda. Polecam... Magda przestrzegam przed fryzjerka (1) Skorzystałam z usługi fryzjerki miałyśmy rozjaśnić włosy o 2 tony. Efekt... Niezadowolona klientka