Sopocki Młyn

Pierogarnie Jedzenie na telefon

Sopot, al. Niepodległości 899

BJ - opinia (1) Pierogi przepyszne. Uwielbiam pieczone. Mam nadzieję, że w tym roku 11... BJ AR - opinia (1) Obsługa zawsze pozytywna, uprzejma, uśmiechnięta oraz pomocna. Menu ciekawe,... AR qwerty - opinia (1) 10/10. Bezsprzecznie najlepsze pierogi w 3m. qwerty
ewa - opinia (1) mix pierogów pieczonych - co kęs to cudowna i prze smaczna niespodzianka,... ewa Mika - opinia (1) Pierogi pyszne !!! Jadłam polecam, ciasto cienkie delikatne, farsz dobrze... Mika Anka - opinia (1) W Sopockim młynie jadłam już nie raz. Pieczone pierogi z kaczką są u mnie na... Anka Niebo w gębie (1) Pieczone pierogi z kaczki - niebo w gębie :) polecam wszystkim! Myślę ze... Ruda Dziwna polityka właścicieli... (1) Ogólnie dobre jedzenie i fajny klimat. Obok genialna cukiernia. Co nas... Marcin SOPOCKI SKARB (1) Superpierogarnia i ciut wiecej, na szczescie nieprzekombinowana oferta, czuc... PanSmakosz Na pewno jeszcze skorzystamy (1) Braliśmy garaż świąteczny z Sopockiego Młynu. Jedzenie pyszne. Pierogi z... Andrzej Bardzo fajne miejsce (2) Lokal bardzo ładny, jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła. Ceny jak na Sopot... Michał Powiem Tak...Zajebiscie (1) Witam. Byłem w niedzielę.Gdy przybyliśmy Pani Obsługującą w okularach... Radosław Jest potencjał ale... (1) Wraz z przyjaciółmi zajęliśmy miejsce w ogródku od tyłu. Tak niedopracowanego... smakosz Porazka (1) Menu podano nam po 15 minutach, restauracja była w 30 % zapelniona.... Mariusz zdecydowanie polecam! (1) W restauracji jadłam już pierogi z mięsem, ruskie, z wiśniami. Wszystkie... Agnieszka Na pierogi tylko do Sopockiego Młyna! (1) Pierogi smażone, pieczone, z wody - rodzajów i smaków do wyboru do koloru!... Grunt to przepis! Bardzo fajna restauracja (1) Bardzo fajne miejsce, zwiezla krotka karta, dania smaczne. Ceny przystepne. Bolo Wreszcie smaczne jedzenie na Kamiennym Potoku! (1) Byłam już 2 razy od otwarcia i zarówno pierożki (gotowane ze szpinakiem) i... AIK