Dani - opinia (1) w jednym miejscu tyle dobra. Dzięki Wam zaoszczędziłam dużo czasu. Wesele... Dani Miejsce dla osób, dla których zapach ma znaczenie. (2) Pomijając oczywistość, czyli świetną selekcję niszowych, jakościowych... Gość Stała klientka na zawsze (2) Witam Jestem stałą klientką od dawna. Jakoś zabiegów i produktów do nich... Ramona
Triumf niszy perfumeryjnej (2) Jak dobrze, że w Trójmieście znalazła się perfumeria z niszowymi zapachami. W... ZadowolonyKlient Super kosmetyczka (1) Polecam wszystkim skorzystanie z usług tego salonu. Szczególnie polecam Panią... Karolina Nie Poleca (1) Nie jestem zadowolona ze strzyzenie i ceny z kosmosu..Nie polecam Magda Zadowolony (1) Wiele razy przechodziliśmy z żoną obojętnie koło tej perfumerii. W ostatni... PS wrócę z całą pewnością :) (1) Często korzystam z usługi pedicure, w jednych salonach jest lepiej w drugich... Mag Polecam!!! (1) Ekskluzywne miejsce, gdzie dokładnie znają potrzeby kobiet na wysokim... Barbara Chalc Depilacja woskiem (1) 1. Niedokładnie wydepilowane 2. Zerwany naskórek w kilku miejscach 3. Brak... Niezadowolona klientka Pani Basiu, chapeau bas (1) Wybor odpowiedniego fryzjera jest trudnym zadaniem, szczegolnie czytajac... Joanna Pani Basiu, chapeau bas (1) Wybor odpowiedniego fryzjera jest trudnym zadaniem, szczegolnie czytajac... Joanna polecam (1) Zabieg wykonany w higienicznych warunkach, co jest dla mnie bardzo ważne... Sylia :) (1) Moja kosmetyczka to kobieta z pasją i spokojem pełen luksus!!!Kosmetyczka... Anna u fryzjera (1) Wczoraj byłam u Pani Gosi na farbie i układaniu włosków i wyszło super.... Zofia polecam (1) w maju zrobiłam sobie dzień relaksu i wybrałam styl i bardzo się z tego... Kami Stała klientka (1) Jako stała klientka mogę bez wahania polecić ten Salon iwo