Sosken - Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne

Weterynarze

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36/40

henryka - ocena (1) Jeszcze nie mam wyrobionej opinii. Byłam z kotm u dermatologa,umówienie się... henryka Janusz - ocena (1) Przyszedłem odebrać kotkę po sterylizacji,byłem o godz.9 ,pani która... Janusz Magda - ocena (1) Polecam tą przychodnię dla zwierząt. Pani Doktor wraz z Panią Agnieszką nigdy... Magda
Ania - opinia (2) Nie polecam. Przychodnia ma dobre opinie. Niestety mojej kotce nie pomogli.... Ania Andrzej - opinia (1) Mam psa Bolka boksera.Ugryzł go wilk (owczarek niemiecki), w ten sposób że... Andrzej Ewa - opinia (1) super podejście do zwierząt, super sprzęt, ceny przystępne, jest też szpital... Ewa Ik - opinia (1) Pracownicy bardzo mili i uprzejmi, w swoją pracę wkładają całe swoje serce.... Ik Bożena - opinia (3) Polecam. Bardzo dobry gabinet. Bożena Kasia - opinia (1) Pani doktor pełna empatii, kompetentna i cierpliwa. Na pytania chętnie... Kasia Adam - opinia (1) Spotkanie na PupiLove w dniu 6 listopada 2022 w Gdańsku. Świetne podejście do... Adam Bianka Borzeszkowska - opinia (1) Polecam z całego serca. Fachowość i kompetencja na najwyższym poziomie.... Bianka Borzeszkowska Paulina - opinia (1) Gorąco polecam - przemiła obsługa i fachowa pomoc Paulina Basia - opinia (1) Polecam bardzo miła i orofesjonalna obsługa:) Basia Ania M - opinia (1) Polecam gabinet. Miło i kompetentnie. Trafna diagnoza i udzielona pomoc... Ania M Właścicielka 5letniej kotki - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam. Moja kotka miała problemy z jedzeniem, po... Właścicielka 5letniej kotki