Klientka - opinia (1) Do jakości zabiegu kosmetycznego nie mam zastrzeżeń. Natomiast oferowanie... Klientka Kasia - opinia (1) Nie polecam. Bylam zrobić hybrydy. Pani kosmetyczka była bardzo gburowata. Za... Kasia nigdy się jeszcze nie zawiodłam (1) Z usług Spa Osowa korzystam od paru lat, bardzo lubię to miejsce-jest czyste,... Katarzyna
Zdecydowanie polecam (1) Korzystaliśmy razem z mężem z masażu w wielu miejscach w całej Polsce dlatego... Patrycja i Filip Cudowne miejsce (1) Witam, z usług Spa Osowa korzystam od ubiegłego roku. W szczególności polecam... Ania Polecam (1) Polecam serdecznie SPA - OSOWA, korzystałem z masażu i jestem pod wrażeniem... Rafał Super miejsce (1) Polecam, jakoś usług na najwyższym poziomie, dbałość o szczegóły, czystość i... Michał >POLECAM (1) Do Spa Osowa zostałem zabrany przez żonę. Korzystaliśmy z peelingu i... Łukasz doskonały relaks (1) wspaniałe miejsce tworzone przez niezwykłych ludzi. tylko w SPA osowa udaje... Ewa Polecam SPA Osowa (1) Do SPA Osowa trafiłam z polecenia. Jestem zachwycona profesjonalnym... Marcela Strafa relaksu :) (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, przemiła obsługa i wyjątkowy klimat -... Tom Manicure Spa hybrydowy CND Shellac połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni (2) Manicure hybrydowy robię od kilku miesięcy poszłam do Spa Osowa ze względu na... M. Super miejsce (1) Bardzo rzadko daje 6 gwiazdek, ale nie mogę dać innej oceny gdyż wszystko... Blanka Manicure u Pani Renaty (1) Chodzę regularnie do Pani Renaty na manicure i pedicure. Jestem bardzo... Natalia pedicure super! (1) Jestem bardzo zadowolona z pesicure, jaki zrobiła mi pewną młoda brunetka... Ala Zdecydowanie TAK (1) Bardzo polecam wszystkim, którzy uprawiają amatorsko sport i potrzebują... Paweł Seroka Relaks doskonały :) (2) Niesamowite miejsce, na które składają się przede wszystkim sympatyczni... Monika Rewelacja (1) Zaskakująco świetne miejsce! Przyjazna atmosfera od samego wejścia. Bardzo... Kuba wspaniale (1) Byłam jedna z pierwszych klientek. Swietna,domowa atmosfera. Piekny wystrój,... aleksandra WOW! (1) To miejsce totalnie mnie zaskoczyło - wolnostojący budynek w Osowej pomiędzy... Ana