Super Spa Faltom (2) Spa w Faltomie to fantastyczne miejsce! Kosmetyka na najwyzszym poziomie,... Basia Godne polecenia (1) Wybralam z kolezanka pakiet dla pan- jestesmy czestymi goscmi roznych... Jolanta i Ida Relaks, relaks, relaks.. (1) Nie zwykłam do wystawiania opinii, natomiast to spa zasługuje na najwyższe... Czesława Kownacka
Monika - opinia (1) Hotel na najwyższym poziomie Super klimat, obsługa zadbała o komfort pobytu,... Monika super i jeszcze raz super (1) po ciężkim tygodniu taki dzień w takim miejscu to zbawienie.kolejny raz się... kama Bardzo pozytywnie (1) Byliśmy już kilka razy w Hotelu Faltom,oczywiście weekendy SPA przyciagneły... Mark A JA POLECAM :) (1) Byłam w Faltomie na pakiecie weekendowym i wszystko było ok - włącznie z... Anka C. Polecam!!! (1) Wróciłam właśnie z pakietu odchudzającego z Faltomu. Wszystkim gorąco... Amatorka Spa Serdecznie polecam (1) Szukaliśmy miejsca gdzie odpoczniemy od ciagłego pośpiechu, gdzie się... Doris damiano - opinia (1) Hej,byłem z moja dziewczyna tydzien temu w Faltomie,chociaż w Rumi mieszkam... damiano Polecam Faltom. (1) Uważam że czas który spędziłem w Faltomie będąc na imprezie integracyjnej w... Marek Polecam! (1) Spędziłam w Faltomie Święta Wielkanocne z moją rodzinką. Dzieciaki na... Monika Klientka - opinia (1) Uważam,że kosmetyczka Ewa jest ok. Fachowa. Kompetentna. Kulturalna. Z... Klientka kosmetyczka Ewa (1) Byłam ostatnio na zabiegu u Pani Ewy (została mi ona polecona przez... Agata W. Kosmetyczka pani Ewa (1) Myślę,pani Aniu ,że pani przesadza. Spotkałam się z panią Ewa na zabiegach i... Joanna O co chodzi z tą Ewą???? (1) Nie wiem kompletnie kto i dlaczego pisze takie kłamstwa o kometyczce Ewie???... Ola kosmetyczka pani Ewa (1) Nie moge sie tu zgodzić z opinią wystawioną przez panią Anię.To raczej pani... Agata KOSMETYCZKA PANI EWA (1) Opinia jaka wystawia tu pani Ania,naprawdę wspaniałej kosmetyczce pani Ewie,... Marzena Kosmetyczka Ewa (1) Jest osobą godną zaufania, dobrze znającej się na swojej profesji. Można na... Dorota Pobyt w spa (1) Juz dawno nie czulam sie tak zrelaksowana.Bardzo milo wspominam pobyt u... Kinga