Bartek - opinia (1) Jest naprawdę spoko Ceny mocno konkurencyjne Bartek Zbyszek - opinia (1) wybór jakiś mają ale podejście do może i nie dużego klienta - jednoosobowa... Zbyszek Magda - opinia (1) Nieprzyjemna, arogancka obsługa Magda
PIotr Kowalski - opinia (1) Jestem bardzo zaskoczony dostępnością towaru. Punkt dość niepozorny a... PIotr Kowalski Mateusz - opinia (1) Polecam, ceny niskie, dostępność towaru wysoka. Mateusz Maja co potrzeba (1) Juz po raz kolejny robiłem tam zakupy. Mieli zawsze to, po co przyszedłem, a... Marcin Najlepszy sklep w 3city (1) Bardzo bogato wyposazony, obsluga mila a ceny lepsze niz w marketach.... Krzysiek Dobry sklep (1) Odkąd odkryłem ten sklep kupuje tam wszystko z elektryki. Polecam. Cyryl Tanio dobrze i na temat (1) Szukałem dobrego przewodu audio i dopiero w tym sklepie zostałem fachowo... Zbyszek Profesjonaliz (1) Profesjonalna obsługa, bardzo bogaty asortyment. Szukałem dobrego kabla HDMI... Andrzej Szybko i bez problemów (1) Kontakt z klientem znakomity.Szybka realizacja zamówienia jak również... Mariusz Kierczak "CIEM" Sprawne zakupy (1) Transakcja ze SPEC Kable przebiegła bardoz szybko, wszystkie tematy związane... Mateusz Polecam! (1) Obsługa bardzo fachowa i pomocna. Jestem niezwykle zadowolona z wizyty w tym... Agata Solidnie i fachowo (1) Przygotowywałem się do remontu w mieszkaniu i szukałem firmy, w której... Przemek Jest dobrze (1) Szukałem kabli w dobrych cenach. Sklep polecił mi fachowiec, który remontuje... Krzysiek Pozytywnie zaskoczony (1) W większości hurtowni elektrycznych miałem problem ze sprzętem sieciowym i co... Piotr Spec Kable - opinia fafoo69 (1) Po długich poszukiwaniach w Trójmieście wreszcie trafiłem do miejsca gdzie od... fafoo69