Speed Queen

Pralnie

Gdynia, Zygmunta Augusta 7D

Marta - ocena (1) Fajna opcja, ale brak możliwości uplasowania czy wymaglowania na miejscu. Marta Anna M. - opinia (1) Fantastyczny service. Nareszcie koldry i kurtki puchowe wyprane i Wysuszone-... Anna M. Krystyna - opinia (1) Czyściutko, super maszyny, nowe życie dla kurtki za 3% ceny. Szczerze polecam! Krystyna
Alice - opinia (1) Czysto , pachnąco , profesjonalny sprzęt i bardzo mili właściciele ........ Alice Polecam!! (1) Żałuje ze tak późno dowiedziałam się o tym miejscu!:) Profesjonalna, w pełni... Ewa Zapach,który pachnie nawet 2 tygodnie... (1) Jestem klientką speed queen od około dwóch lat,wiec mogę z czystym sumieniem... Anna Najlepsze pralnie! (1) Bardzo polecam usługi, świadczone przez speedqueen. moje pranie pachnie... Maciej Godna polecenia pralnia Samoobsługowa (2) Polecam jak najbardziej ! Niby samoobsługowe a obsługa wraźie pytań jest... Nicola D Serdecznie polecam !!! (1) Serdecznie polecam !!! Korzystałam z pralni w Gdyni po raz kolejny. Pralnia... Marzena Suuuuper pranko (1) Bardzo sympatycznie. Pan udzielił instruktarzu, obsługa jest intuicyjna.... Anna Wspaniałe miejsce w Gdańsku (1) W 14 kg pralce wyprane zasłony z trzech okien, narzuta na łóżko i inne. W... Gdańszczanka Świetna pralnia! (1) Mimo tego, że pralnia jest samoobsługowa to na miejscu podany jest nr... Joszka Polecam Speed Queen Gdynia (1) Czyste, spokojne miejsce z b.dobrym sprzętem. Pranie zrobisz w przystępnej... Marcin Arkasam - opinia (1) udało mi sie wyprać jestem happy 😀 Arkasam Właśnie piorę pranie... kolejny raz tutaj (1) Bardzo czysto, wręcz pachnąco, pusto ( pewnie na razie ) bezproblemowo,... Anna G.