Speed Queen

Pralnie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 15/2

Inez - opinia (1) Po raz kolejny moje wrażenia na mega plus . Czysto wnętrze aż zachęca do... Inez Aleksandra - opinia (1) Bardzo miło i profesjonalnie. Miły pan posłużył pomocą. Napewno będziemy... Aleksandra Marta - opinia (1) Rewelacyjnie, wyprane puchowe kurtki. Pralki bardzo dobrze piorą. Pierwszy... Marta
jolka - opinia (1) Extra, porządki świąteczne były przyjemnością załatwione w jedynej godzinie.... jolka Hania - opinia (1) Oszczedzilam czas, pieniądze i wreszcie miałam czas poczytać książkę Hania Kasia - opinia (1) Super pralnia, czysto pachnaco miła obsługa, wszystko jak najbardziej na... Kasia Super pralnia (1) Polecam pranie na Obrońców Wybrzeża. Miałam przyjemność skorzystać z pomocy... K Fantastyczna pralnia (1) Skorzystałam z pralni dwa dni temu, zapach który można zakupić na miejscu... Kasia Gabi - opinia (1) Polecam każdemu! Wszystko bardzo łatwe w użyciu, a miła obsługa zawsze... Gabi rewelacja (1) Musiałem szybko wyprać pokrowiec na materac, kołdrę, pościel. W normalnej... Rafał Sugot Fachowo i szybko (1) Bardzo pomocny Pan, który objaśnił działanie pralni.. Zaoferował nawet... Jacek