Spółdzielnia mieszkaniowa "Wiczlino" opinie

Temat dostępny też na forum: Wiczlino
Witam wszystkich,

Jestem na etapie zakupu mieszkania w jednym z budynków (Fikakowo) przynależących do spóldzielni mieszkaniowej Wiczlino.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek opinie na temat działań oraz kooperacji z mieszkańcami tejże spółdzielni.
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa

Sp.Mieszk."Wiczlino"nie ma nic wspólnego z dzielnicą Gdyni Wiczlino.Powinieneś napisać post na forum dzielnicy Karwiny:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa

Chdxilo Ci raczej o Wlk.Kack a nie Karwiny. Na Karwinach spoldxielnia ta, nie ma zadnych swoich blokow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa

mieszkam na Fikakowie i przynaleze do spódzielni Wilczlino i jestem bardzo zadowolona. w kazdej sprawie mozna zadzwonic do administracji i kazdy problem jest szybko rozwiozywany chodzi mi np o sprzatanie klatek schodowych itp. Opłaty sa proporcjonalne do metrazu mieszkania. jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Spółdzielnia mieszkaniowa

odśnieżanie jest najlepsze...czasem pod oknami skrobią już przed 6 rano :D a ja do pracy na 10 tą chodzę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...