Sportevo

Trener personalny Nauka pływania Kolonie, obozy

Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1

Brazi - opinia (1) Świetny trener i mentor. Kolejne zawody przed nami!! Brazi Magdalena - opinia (1) Od kilku lat uczęszczam na zajęcia nauki pływania i postępy przychodziły... Magdalena Katarzyna - opinia (1) polecam Szymona, dzieki niemu zaczełam regularnie cwiczyć i zmieniłam swoje... Katarzyna
Ania - opinia (1) Po prostu petarda!!! od samego początku spotkałam się z pełnym... Ania Luki - opinia (1) Świetne podejście. Pokazał jak pływać. Luki Filip - opinia (1) Trafiłem pod skrzydła Szymona rok temu. W triathlonie jeszcze raczkowałem,... Filip Keszcz - opinia (1) Jak obniżyć stres i odkryć więcej radosci w życiu? Zacząć ćwiczyć. Jak... Keszcz Łukasz - opinia (1) Świetny fachowiec. Genialne treningi i przygotowanie do zawodów. Łukasz Julka - opinia (1) wszystko super świetnie i idealnie Julka Wojjtekk - opinia (1) Miałem kilka podjeść do rozpoczęcia treningu, jednak dopiero tutaj nauczyłem... Wojjtekk Zadowolony klient - opinia (1) Ogromny plus dla trenerów ze sportevo, widać ich zaangażowanie w pracę i... Zadowolony klient Wiktoria - opinia (1) W sportevo, znów mogłam poczuć się pięknie, zajęcia są idealnie dopasowane... Wiktoria Karol - opinia (1) Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera Karol nauczyli mnie pływać ;-) (1) Kiedy do nich przyszedłem nie miałem pojęcia o kraulu. Po 4 miesiącach... Sylwek Szkoła dla traithlonisty, pływaka nr 1 (1) Dzięki Sport Evo nauczyłem się w dosyć niedługim czasie pływać technicznie,... Wojtek F. Pełen profesjonalizm (1) Sport-evo to profesjonalni trenerz biorący czynny udział w światowym i... Michał Grupa Sportevo (1) Super trenerzy, urozmaicone treningi, bardzo duży wachlarz propozycji ,... Tomeklop Sport / triathlon dla każdego (1) Fajna atmosfera, brak "napinki" oraz lansu, ciekawi ludzie a jednocześnie... Mirosław Grupa profesjonalnych trenerów (1) Nazwa nie kłamie, ale wiedza i umiejętności trenerów i instruktorów to nie... Robert Nie znam lepszych trenerów! (1) Trenerzy SPORTEVO to motywujący i inspirujący do działania profesjonaliści.... Monia