Sportevo

Trener personalny Nauka pływania Kolonie, obozy

Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1

Dominik Bereta - opinia (1) UWAGA! Nie poważna firma. na dwa dni przed rozpoczęciem półkolonii, dopiero w... Dominik Bereta nauczyli mnie pływać ;-) (1) Kiedy do nich przyszedłem nie miałem pojęcia o kraulu. Po 4 miesiącach... Sylwek Szkoła dla traithlonisty, pływaka nr 1 (1) Dzięki Sport Evo nauczyłem się w dosyć niedługim czasie pływać technicznie,... Wojtek F.
Pełen profesjonalizm (1) Sport-evo to profesjonalni trenerz biorący czynny udział w światowym i... Michał Grupa Sportevo (1) Super trenerzy, urozmaicone treningi, bardzo duży wachlarz propozycji ,... Tomeklop Sport / triathlon dla każdego (1) Fajna atmosfera, brak "napinki" oraz lansu, ciekawi ludzie a jednocześnie... Mirosław Grupa profesjonalnych trenerów (1) Nazwa nie kłamie, ale wiedza i umiejętności trenerów i instruktorów to nie... Robert Nie znam lepszych trenerów! (1) Trenerzy SPORTEVO to motywujący i inspirujący do działania profesjonaliści.... Monia Trenerzy (1) Najlepsi trenerzy w trójmiescie, którzy maja super podejście do klienta oraz... Klientka Fantastyczna atmosfera. Od zera do Michaela Phelpsa (1) Do mistrza jeszcze wiele lat żmudnych treningów ale jest nieźle. Rozpocząłem... Piotrek Trenerzy godni polecenia (1) Na pierwszym treningu moje umiejętności kończyły się na pokonaniu (bo o... Początkujący Pełen profesonalizm! (1) Nasza firma miała przyjemność współpracować z firmą Sport-Evo podczas... Aleksandra Pachla TourBike Turys świetni trenerzy (1) Polecam. Nie często można znaleźć taką pasję i zaangażowanie w wykonywaniu... Anna Jachimczyk