Sprawdzony hotelik dla kota

Witajcie! Poszukuję sprawdzonego, niedrogiego hoteliku dla kota na kilka dni. Czy macie jakieś sprawdzone namiary? za rozsądna cenę. Najlepiej Gdynia, ale jeśli miejsce bedzie naprawde godne polecenia moge dowieźć kicię do innego miasta, Z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę podać ile Pani chce przeznaczyć za dzień opieki i czy z wyżywieniem czy bez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bez wyżywienia, kot jest na diecie i je specjalistyczna karmę. Nie mam określonej kwoty, wszystko zależy od warunków jakie będzie miał zapewnione zwierzak. Myślę, że do 40zł za dobę to max, ale nie wiem też jakie są stawki będąc szczerą więc i nie chcę się zamykać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę zaopiekować się za podaną kwotę Pani kotkiem, będzie miał wszelkie wygody. Często opiekuję się kotami sąsiadów i znajomych, sama mam kotka bardzo przyjaznego dla innych kotów. Mieszkam Gdynia Pogórze. Proszę się odezwać na mojego maila a.konieczna2@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym lepiej dala wlaśnie ogloszenie, że poszukuję kogoś kto zajmie się zwierzakiem- o hotelikach nie słyszałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy schroniskach często działają, może do opieki też by się ktoś znalazł, ale rodzina nie zawsze może.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miau hotel w Gdyni Demptowie, prowadzi go pani Sabina i z całego serca polecam! Prowadzi też dom tymczasowy, znalazła opiekunów dla wielu kotków. Zwierzęta są pod świetną opieką i w doskonałych warunkach, a cena to ok 25zł/doba, nie pamiętam dokładnie. Wiąże się to również z kilkoma formalnościami, ale dzięki temu możemy być spokojni, że nasze pupile są w dobrych rękach i nikt nie uniknie odpowiedzialności, gdyby coś się stało. Nie mam zaufania do osób prywatnych ogłaszających się jako opiekunowie po tym co moi znajomi zastali w domu po powrotu z wakacji... pani, która miała opiekować się kotem, była chyba 2 razy, na szczęście kotu nic się nie stało, ale mieszkanie było w opłakanym stanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry adwokat rozwód gdańsk (77 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata, który przeprowadzi mnie przez rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku....

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...