Sprzedam unikalne mieszkanie 2-pokojowe Ujeścisko (dwa poziomy!)

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie
Link do ogłoszenia z opisem mieszkania:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/unikalne-mieszkanie-2-pokojowe-ujescisko-ogl1610166.html

Zapraszam - to niepowtarzalny projekt i okazja. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nierealne, raczej dopłać do interesu i to szybko albo czekaj min rok-dwa

Jak sprzedasz to za więcej niż 5000zł za stan dev. to daj znać, jestem ciekaw. BTW: dwa poziomy na 47m2 to chyba wariant dla strażaka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nierealne, raczej dopłać do interesu i to szybko albo czekaj min rok-dwa

ofcoz mam na myśli cenę m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nierealne, raczej dopłać do interesu i to szybko albo czekaj min rok-dwa

Es, dziękuję za dobre rady. Każdy chciałby kupić najlepiej za darmo. Za tyle kupione w tym roku, za tyle zostanie sprzedane, lub po wykończeniu plus cena wykończenia.

Projekt jest unikalny, mieszkania dwupoziomowe są zawsze ogromne i drogie, a to jest mniejsze i idealne dla singla lub bezdzietnej pary. I widok, jaki mało kto ma, na jezioro, z okien i balkonu.

Zapraszam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nierealne, raczej dopłać do interesu i to szybko albo czekaj min rok-dwa

czesc daj ogłoszenie tutaj - ja spzredałam przez ten serwis swoje:www.mieszkania-24.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nierealne, raczej dopłać do interesu i to szybko albo czekaj min rok-dwa

Bynajmniej, nie chciałem urazić - naprawdę jestem ciekaw za ile to sprzedasz, tzn czy sprzedasz za tyle co chcesz lub chocby zblizoną cenę - byłbym wdzięczny jakbyś potem napisała. Życzę szczęścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zamojska Vita (3 odpowiedzi)

Ujeścisko oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu dostępne sklepy, a także poczta,...

Muza musi grać. (2342 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Wiśniowa Aleja (41 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...