Stacja Food Hall

Food hall Obiekty koncertowe

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

Harold - opinia (1) Miejsce z super klimatem i smaczną kuchnią. Dużo wydarzeń artystycznych na... Harold Piotrek - opinia (1) Love this place! Pyszne koktajle, super muzyka i świetny street food Piotrek Janek - opinia (1) Bardzo fajne miejsce , często odwiedzane przez naszą paczkę znajomych .... Janek
Jaca - opinia (1) Niespójnie, głośno, nieprzyjemnie i momentami aż odrzuca z brudu, którego... Jaca Ryszard - opinia (1) Miejsce i koncept fajne - lubię , ale pozwalanie na funkcjonowanie takich... Ryszard Marlena - opinia (1) Ogólnie pierwsze wrażenie ok. Ale straszny brud i słabo posprzątane. Boję się... Marlena Jacob - opinia (1) Rude bartenders. I Asked about pricing, bartender said she do not remember... Jacob Rotor - opinia (1) Najlepsze takie miejsce w Trójmieście. Czasami po prostu nie wiem na co mam... Rotor Tomek - opinia (1) Miejsce z klimatem, ale i potencjałem na więcej! Każdy na pewno znajdzie coś... Tomek Ciekawa - opinia (1) Ciemno, zaświecona co trzecia lampa, okien brak, jak to w galerii, zbyt... Ciekawa Basia - opinia (1) Świetne miejsce i wciąż nowe oferty, również kulturalne Basia Moje ulubione miejsce we Wrzeszczu! (1) Jestem mieszkanką Wrzeszcza i od kilku lat właśnie tego mi brakowało -... Maria Mega miejsce, duży potencjał, no ... (1) ...wow, naprawdę wow. Smacznie, klimatycznie, piekne widoki. fanta Ani pieknie ani smacznie ani tanio (1) Hałaś chaos małe porcje ceny jak za dwie porcje.Mam nie odparte wrazenie ze z... Mariusz Nie no, to jakaś pomyłka (1) Ogólnie masakra, drogo, niesmacznie, głośno, wszystko na plastikach ( ot taka... Maciek Pierwszy i ostatni raz (1) Właśnie dzisiaj jedliśmy cała rodzina. Ceny zwalają z nóg. Sporo miejsc... Ja Właśnie usunęli recenzje z FB, symptomatyczne (1) No to tak: jadłem już w kilku lokalach i zwykle przelicznik ilość... Lelum Polelum Miejsce z dużym, nie do końca wykorzystanym potencjałem (1) Na Stacji Food Hall znajdziemy spory wybór dań, "dla każdego coś dobrego".... Nikoś Cena/jakość niestety źle wychodzi (1) Ofera całkiem duża, pomysł fajny jednak ceny w stosunku do jakości wychodzą... Bywalec Sposób na wykorzystanie wolnej przestrzeni (1) Tylko jako ewentualna ciekawostka ,ale nie polecam miejsca. Dlaczego? Za... Mario