Stacja Sopot

Restauracje

Sopot, Władysława Jagiełły 3/1

Michał - ocena (1) Fajna obsługa i jak na Sopot bardzo rozsądne ceny Michał Przemiła obsługa i ciekawy wystój (1) Pierwszy raz byłam w tym miejscu, ale na pewno jeszcze tam wrócę. Przemiła... Gabi Jestem na tak! (1) Spędziłam w tej restauracji przemiły wieczór! Ciężko mi zapomnieć o... Fiszka
polecam! (1) Dobre miejsce na miły wieczór ze znajomymi, nieco z dala od tłoku Monte... A. Tarkowski Niepowtarzalna Mała Restauracja (1) Niepowtarzalna Mała Restauracja Na Uboczu Dania Nie Sztampowe! Fajnie... Jacek Pierogi smaczne.. (1) nawet bardzo jedynie zastrzeżenie co do wielkości porcji i jej ceny, mimo to... Evelina Miła niespodzianka (1) Zupełnie przypadkiem trafiliśmy w to miejsce i spotkała nas niesamowita... Kasia intymny i słodki ,niezapomniany wieczór (1) to tak jakbyś przeszedł na drugą stronę lustra świat się zmienił na lepsze i... peter Przyjemny wystrój (1) Knajpka ciekawie urządzona, niewielka i przytulna. Duży plus za pomysłową... Anna Jak najbardziej ok (1) dobre miejsce na kawę, sałatki też jak najbardziej udane. Ciekawy lokal nieco... AS