Stajnia Druhna

Jazda konna

Gdańsk, Lazurowa 25

Mała Mi - opinia (1) Widać ze dbają o konie, a nie tylko wycisk do treningu. Nauka jazdy spoko.... Mała Mi moje pierwsze jazdy (1) Mam 10 lat i w końcu zaczęłam jeździć konno u Pani Ani. Cieszę się, że w... Paulina A - opinia (1) Rewelacyjna atmosfera,wspaniałe,spokojne i mądre koniki. Fachowa... A
Z miłości do koni (1) Takich miejsc na prawdę zostało już niewiele! Tu liczy się jedynie dobro... Ania K. Super!!! (1) Bardzo mila atmosfera, sympatyczna obsluga, swietne konie, piekna lokalizacja... Aska Polecam!!! (2) Polecam tę stajnię, przemiłe koniki, fachowe zajęcia i świetna atmosfera!!... Mała Szkoła jazdy idealna dla zaawansowanych jeźćców jak i dla początkujących (1) Tutaj zacząłem moją przydodę z jazdą konną i nie zamierzam jej szybko... Kuba Justyna - opinia (1) Witam, Stajnia godna polecenia,konie zadbane spokojne,instruktorki bardzo... Justyna stajnia dla ludzi kochających konie (1) Nie ma tu luksusów, wymuskanych boksów, a w siodlarni czasem trzeba się... Danuta Jarzembek Super Stajnia (1) Polecam wszystkim. Cudowna atmosfera, super konie, najlepsze trenerki Ania z... MG Agnes - opinia (1) Fajna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, wysoki poziom nauczania.... Agnes