Szczerze wszystkim odradzam. Oddalam telefon, Panowie nawet nie umią wypisać kwitku z poprawnym modelem telefonu. Telefon mial byc naprawiony w terminie paru dni. Gdy przyjechalam serwisant nie mogl nawet telefonu znalezc, po czym stwierdzil ze naprawi go na jutro. Odczekałam dwa dni - Pan zobowiazal sie wyslac mi sms-a, jesli naprawa nie zostanie dokonana. Zastalam telefon nie naprawiony. Po ostrej reprymendzie slownej Pan jedynie wzruszyl ramionami i burczal cos pod nosem... Telefon wzielam, gdyz na odczepnego stwierdzil, ze naprawic sie nie da. W innym serwisie naprawili mi to w pare godzin, ponadto taniej niz cena zadana przez Avanti. Pragne nadmienic iz jestem w zaawansowanej ciazy, a spotkalam sie z brakiem szacunku i totalnym brakiem troski o dobro klienta. Na darmo jezdzilam przez pol miasta, aby za kazdym razem nic nie uzyskac. Mam nadzieje, ze ten niezetelny i nieprofesjonalny serwis zbankrutuje. Bardzo zaluje, ze nie skontaktowalam sie z wlascicielem. Pracownikow ma Pan wybitnych i nie wiem za co Pan im placi. Moze kupi im Pan parasol i fotele ogrodowe oraz krate piwa, a ich czas pracy przynajmniej bedzie jakos spozytkowany.