Stanowczo odradzam!

1 września miałam wykonaną w tym salonie depilację woskiem (całe nogi). Dotychczas korzystałam z usług innego salonu, jednak z uwagi na urlop mojej kosmetyczki musiałam zdecydować się na skorzystanie z usług innego salonu. Zachęcona pozytywnymi komentarzami zdecydowałam się na Kashmir Spa. Zostałam mile przywitana przez kosmetyczkę i atmosferę oceniam na 4. Podczas zabiegu wszystko przebiegało standardowo do czasu kiedy kosmetyczka zaczęła depilować nogi na zgięciu kolan. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja nie mam owłosienia na tej części nóg (tym bardziej, że depilacja w moim przypadku należy do tych łatwych zabiegów czyt. słabe włosy). Po powrocie do domu miałam nogi pełne czerwonych śladów, jakby podrapane. O zgięciach w kolanach nie wspomnę. Myślałam, że wszystko na drugi dzień zniknie. Niestety tak się nie stało. Pojechałam na wesele z nogami pełnymi śladów zdartego naskórka. Wygląda to tragicznie i mam nadzieję, że nie zostaną blizny. Dodatkowo na górnej części nóg po depilacji pojawił się na początku krwiak a teraz siniak. Odradzam usługi w tym salonie, tym bardziej, że ceny nie należą do najniższych - zapłaciłam za depilację nóg 90 zł! Nigdy więcej Kashmir Spa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stanowczo odradzam!

Szanowna Pani,
Jest nam niezmiernie przykro, że jest Pani niezadowolona z Naszych usług. Zabieg przeprowadzała kosmetolog z 8 letnim stażem na najlepszych kosmetykach do depilacji marki Depileve. Dziwi Nas to, że po zabiegu mówiła Pani że jest zadowolona i nie przyszla na reklamacje bądź konsultacje jesli martwił Panią stan nóg po depilacji. Została wykonana cała procedura preparaty przed i po woskowaniem. Przez 5 lat otwarcia gabinetu nie miałysmy żadnej skargi na usługę. Oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć reakcji skóry, ponieważ każdy organizm jest inny. Może po lub przed zabiegiem stosowała Pani preparaty na bazie alkoholu, wykonała Pani peeling czy opaliła Pani skórę. Jesli chodzi z kolei o cenę to cennik usług nie jest tajemnicą i znajduje się na stronie internetowej. Nasze ceny są podobne w stosunku do konkurencji...
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się wykonywać zabiegi jak najlepiej, jednak nie wykluczamy błędów zawodowych. Ciężko Nam się odnieść do tej sytuacji, ponieważ nie widziałyśmy opisanych przez Panią podrażnień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0