Ewa - opinia (1) Jestem klientka od ponad roku. Z usług salonu korzystam regularnie.... Ewa Milena - opinia (1) Jestem wieloletnią klientką Salonu. Miałam możliwość widzieć jak się rozwija... Milena D - opinia (1) Poszłam z córką na przebicie uszu panie były sympatycznie dbamy o Komfort... D
Pati - opinia (1) Masaż był cudowny! Pełen relaks, polecam! Pati Julia H. M - opinia (1) Jestem wierną klientką już od kilku lat. Jest to miejsce, w którym spotkałam... Julia H. M Aleksandra - opinia (1) Miejsce w ktorym kobieta odkrywa swoje piekno na nowo Aleksandra Super miejsce! (1) Świetne miejsce na relaks! Zawsze profesjonalna obsługa, wszystkie zabiegi... Karolina Aneta - opinia (1) Miło, sympatycznie, profesjonalnie, super personel, super klimat. Zawsze... Aneta Zabieg na twarz (1) Bardzo polecam peeling ziołowy!! Buzia po tygodniu czasu kiedy się złuszcza... Ola B.......B - opinia (1) Salon godny polecenia wszystkie Panie bardzo sympatyczne polecam Panią... B.......B świetny gabinet (1) Bardzo dobra obsługa, zabieg profesjonalnie wykonany, warunki ekstra. Polecam! Barbara B. Salon godny polecenia (1) W Kashmir SPA korzystałam z zabiegów z zakresu kosmetologii - mogę szczerze... Ewa D. polecam (1) Z tego salonu korzystam ponad rok- każda wizyta to pełen relaks i... nula Polecam (1) Witam. Zabiegi pełen profesjonalizm. Bardzo miło i klimatycznie. Pani Malwina... Kasia Rewelacja!!! (1) Korzystam w Kashmir SPA z wielu usług: masaży, zabiegów na ciało i twarz,... Kasia Rewelacyjnie (1) Uwielbiam to miejsce i serdecznie polecam innym. Kapitalne zabiegi wykonywane... Aga Polecam (1) Profesjonalna i miła obsługa. Polecam wszystkim , którzy szukają wyjątkowego... Gosia Polecam. (1) Długo szukałam w Gdańsku dobrego salonu, aż do momentu kiedy odkryłam w bloku... Ritha Kashmir Spa (1) Wizyta w Kashmir Spa to coś więcej niż sam zabieg - przede wszystkim... MK serdecznie polecam! (1) Gorąco polecam salon Kashmir Spa, bardzo profesjonalna obsługa, miła... Iwona Kuklińska