W końcu znalazłam! :) (1) Po "latach" poszukiwań znalazłam kogoś komu z pełnym zaufaniem oddaję swoją... Ewelina Ocena męszczyzny... (2) Witam, długo nie mogłem się przekonać do tego by skorzystać z usług... Msceij Super!!! (1) Z całego serca polecam!! Pani Malwina i Kasia - wspaniałe!!! :-) miałam... Natalia
MEZOTERAPIA IGŁOWA (1) Bardzo dziękuję za zabieg mezoterapii igłowej, jestem zachwycona:) Pomimo 48... Małgorzata Moje ulubione miejsce! (1) Gorąco polecam ten salon, profesjonalna obsługa, bezstresowa i bardzoo miła... Michalina Gorąco, gorąco polecam :) (1) z przyjemnością mogę wystawić najlepszą ocenę, zarówno za wykonany zabieg jak... Iwona Polecam ! (1) Bardzo miło, przystępne ceny i przede wszystkim profesjonalnie ! :) Beata POLECAM!!! (1) Jestem klientką Kashmir Spa od początku istnienia, za profesjonalną obsługą... Monika gooooorąco polecam (1) Salon nieduży...za to jakość usług i panujący tam klimat na najwyższym... Dagmara Super Salon (2) Nie zamieniłabym tego Salonu na żaden inny. Odkąd tam trafiłam staram się... Kasia Świetne miejsce! (1) Gorąco polecam! korzystałem osobiście z masażu ! na prawdę rewelacja jeżeli... Mati Szczerze polecam! (1) Salon Kashmir&Spa to nie tylko przemiła atmosfera to przede wszytkim pełen... Aleksandra Ekstra (1) Super że mamy niedaleko takie miejsce!!! Z pewnością się tam jeszcze wybiorę.. Alexa F&D POLECAM :) (1) Polecam gorąco salon Kashmir Spa. Atmosfera i klimat w salonie sprzyjają... agnieszka Ewa - opinia (1) Gorąco polecam! Profesjonalne doractwo w wyborze odpowiednich zabiegów do... Ewa Rewelacja! (1) Pani Malwina to profesjonalistka, a przy tym bardzo sympatyczna,ciepła i... Kasia Medycyna estetyczna (1) Zawsze jak dotąd przy wyborze kogoś, kto ma mi zrobić specjalistyczny zabieg... Ania Polecam- oddałam w ręce Pani Maliwny moją urodę:) (1) Gorąco polecam gabinet Pani Malwiny. Czuję się w nim zawsze bardzo swobodnie... Milena Kiedrowska Joanna Wierkiewicz - opinia (1) Obsługa: fachowa i miła. Zostałam szczegółowo poinformowana o przebiegu... Joanna Wierkiewicz Świetna oferta i przemiła obsługa. (1) Polecam Kashmir Spa z wielką przyjemnością. Pani Malwina - zawsze... Monika