Prawdziwe Spa :) (1) Jako zadowolona klienta chciałam napisać kilka pozytywnych słów. Przemiła... Zadowolona Klientka polecam (1) Super mila i profesjonalna obsluga :-) polecam wszystkim którzy szukaja... Marta Gorąco polecam! (1) Od lat jestem stałą klientką salonu. Zawsze spotykam się z miłą i... Joanna
Zadowolona klientka - opinia (1) Witam serdecznie 😊 Kashmir spa poleciła mi moja Kolezanka , która... Zadowolona klientka Rzesy (1) Korzystałam z usług gabinetu Kashmir Spa wykonując sobie rzesy metodą 1:1.... Dorota super salon! (1) Jak czytam opinie "że wlascicelka plotkuje i ma niezadbane paznokcie czy... Mikena Be. Najlepszy salon w Trojmiescie! (1) Obsolutnie fenomelna obsluga. Profesjonalizm i wiedza nie do przebicia!... Anna Bridinger Polecam z czystym sumieniem :) (1) Dowiedziałam się o salonie od koleżanki z pracy, poszłam i stałam się stała... Betty Polecam! (1) W salonie byłam po raz pierwszy i muszę przyznać, że jestem bardzo... Michalina Stanowczo odradzam! (2) 1 września miałam wykonaną w tym salonie depilację woskiem (całe nogi).... Agnieszka POLECAM (1) Trafiłam do Kashmir Spa drogą "pantoflową", przekonałam się, że koleżanki... K. SAlon wart stania się jego stałą bywalczynią (1) Niesamowite miejsce o niezwykle relaksującym klimacie, bardzo profesjonalne... Weronika Najlepszy (1) Długo szukałam salonu w którym ktoś mógłby wreszcie profesjonalnie zadbać o... Ola ciepła i spokojna atmosfera (1) Witam, W Kashmir Spa miałam makijaż ślubny jako Panna Młoda oraz mojej mamy.... AEK to prawda (1) Zanim tam poszłam czytałam poniższe opinie . Wszystko się zgadza, jest tak... ola polecam (1) profesjonalna i przesympatyczna obsługa! pełen relaks nawet przy... Ewa Miejsce, którego szukałam:) (1) Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera i indywidualne podejście do... Wioletta Marta - opinia (1) Bardzo mila obsluga i profesjonalne podejscie do klienta. Jestem bardzo... Marta Polecam :o) (1) Uroczy, przyjazny kobiecej naturze klimat wnętrza, sympatyczna i bardzo... Ewa Gorąco polecam!! (1) Skorzystalam z serii zabiegow na twarz i jestem bardzo zadowolona z efektow.... Sylwia