Starbucks

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdynia, Armii Krajowej 28 lokal 1

Jz - ocena (1) Zamówiłem w Sopocie przy molo kawę mrożoną. Dostałem caly kubek zmielonego... Jz zawiodłam sie!! (1) Moja noga na pewno tam przez pewnien czas nie postanie! Obsługa... niezadowolona klientka nie polecam (1) Kawa jest niesmaczna, a śmietanka obrzydliwa ! Koleżanka dostała kakao... ana
Najlepsza kawiarnia w Gdyni (1) Po raz pierwszy zdarzyło się, że zajrzałem do kawiarni nie ze względu na... Grzegorz M. Taki sobie (1) Pomimo bardzo miłej obsługi, niestety podawane kawy (ja zamawiałem latte)... Adi jest o.k. (1) Bywamy w Starbucks w Gdyni regularnie. Znamy też inne w kraju i uważamy, że... Kasia i Tom coffe is everywhere (1) Lubie ten lokal ,zapach unoszacej sie palonej kawy to jest to a do tego mila... Koffinek jestem za!! (1) Odwiedziłam dzisiaj kawiarnię około godziny 11.Pracuję niedaleko dlatego też... Karolina zdziwienie na nie (1) Lubię kawę ze Starbucks, mam wrażenie, że na całym świecie powtarza się ta... Agata Polecam wszystkim! (1) Bardzo miła, kompetentna i uśmiechnięta obsługa ! Znają mnie po imieniu,... Biznes74 wszystko ok... ale... (1) Odwiedziłem Starbucks w Gdyni w sobotę. Był duży ruch. Zamówiłem dla mnie i... Karol Fatalne wrażenie.... (2) Już drugi raz ogromne rozczarowanie. Po pierwsze obsługa - z łaski, ruszająca... Magda Niezastąpiony klimat i smak, czyli Starbucks Gdynia! (1) To niemal nasza rodzinna tradycja, żeby w trakcie weekendowego spaceru po... Weronika uwielbiam! (1) bardzo polecam! dzięki panującej tam atmosferze i obsłudze (szczególnie... Gosia Klimatyzacja (1) Z przykrością muszę stwierdzić, iż lokal funkcjonuje w Gdyni dopiero od kilku... Klientka polecam wszystkim pyszną kawkę (1) Jestem fanką dobrej kawki i dlatego często odwiedzam to miejsce ,fascynuje... danka611 Mocno Polecam (1) Klimat panujący w kawiarni jest niezwykły. Od razu widać, że ludzie... Asia Kawiarnia dla gorszych! (1) Byłem w kilku Starbucks'ach na świecie. Przykrym jest fakt że Sturbucks... Artur P. Rozczarowanie (3) Ciągle oblegane miejsce, pomyślałam że też muszę spróbować tej kawy. Menu nie... Pirelka porażka na tle Starbucksa za granicą ... (3) niestety straciłam wiarę w starbucks Gdynia, wielokrotnie byłam w starbucks... tajemnicza klientka