(...) (2) Zarezerwowałam sale na imprezę okolicznosciowa, mam potwierdzenie przez... Była klientka Anu - opinia (1) zawsze kiedy mam okazję cokolwiek w Manezu zjeść- jest pysznie, na bogato, aż... Anu Magda - opinia (1) zarezerwowałam sale na organizacje duzej imprezy. kontakt z Panią... Magda
Urocze miejsce na klimatyczne koncerty!! 6/6 (1) Zdecydowanie polecam. Kilkakrotnie brałam udział w wydarzeniach... martyna Nigdy więcej... (1) Nagłośnienie i oświetlenie bardzo kiepskie. Do tego w chłodne miesiące zimno... p Kawa. (2) Dno jeszcze raz dno i półtora metra mułu poszłam z koleżankami na kawę... Iza Obsługa baru - tragiczna! (2) Podczas sobotniej imprezy (pełen klub, kilkaset osób) podeszłam do baru... Jola Szarpie drutu (1) Na pogrzebie lepiej graja Mi niestety poprzednie negatywne opinie jak najbardziej prawdziwe (2) Byłem klika razy na koncercie, za każdym razem ten sam problem z niemrawą... stilman Jestem wściekła! (1) Koncert sprzedawany o godzinie -w jednym miejscu- o 18.00 - w drugim o 19.00... Słuchaczka Brak deski piw! (1) Jak to mozliwe, ze w browarze restauracyjnym nie ma deski piw? Piwo stout... prezes słabo (1) byłam z grupą znajomych w piątkowy wieczór. dwóch kelnerów na cąłą salę........ ola Nadgorliwosc ? (1) Podczas imprezy sylwestrowej obsluga dwukrotnie sprzatnela nam kieliszki z... Keram Organizacja straszna (1) Stary Maneż? Boleeeee, miejsce ładne,ale ludzie pracujący w organizacji do... Ziutek Koktajl owocowy (1) Koktajl owocowy powinien nazywać się wodą zamrożoną w kostkach z sosem... liczi gdyby nie obsługa (2) ciągle nie mogę się nadziwić jak można tak potwornie marnować potencjał... Rafał W Zdecydowanie nie polecam ze względu na fatalną obsługę (1) Obsługa ignoruje klientów - czekam przy barze, patrząc znacząco na pana... Sąsiadka Dramat dla mieszkańców mieszkających obok (3) Głośne koncerty po godzinie 22 kilka krotnie wzywana policja do zaklocania... Mieszkanka Never more - marnotrastwo czasu (1) poszłam z grupą znajomymych na spotkanie przy piwku, coś do zjedzenia.... klientka Do poprawki! (1) Witam, byłam w lokalu dwukrotnie, ze znajomymi w piątkowy wieczór i w porze... Agnieszka
1