Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam winter kit jestem w stanie załatwić bezpośrednio od producenta w cenie 900zl myślę ze przy większym zamówieniu cena była by lekko do negocjacji:) ktoś chętny pisać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja też chętnie bym kupiła ale to towar bardzo deficytowy niestety :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam czy ma ktos na sprzedaz WINTER KIT ??? POSZUKUJE !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Lol ja mieszkam w UK i uzywam tego wozka od roku mniej wiecej - nigdy nie spotkalam sie z zadnym negatywnym komentarzem, wrecz przeciwnie, ludzie czesto mowia jak super ze mloda siedzi tak wysoko i widzi wszystko i ma ze mna kontakt. Dodam, ze moja corka ma juz prawie 3 lata. Teraz spodziewam sie kolejnej dzidzi i nadal zostajemy przy Stokke. Zima zakladamy winter kit obszyty futerkiem - cos pieknego i mega przydatnego dla mam zmarzlakow ktore lubia trzymac rece w ciepelku;)
Tak jak juz ktos wczesniej napisal to chyba polska mentalnosc obszczekac wszystko, co wyglada choc troche inaczej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy może ktoś chce sprzedać swojego Stokke?

Szukam wózka w kolorze dla chłopca(różowy odpada), najlepiej z tych nowszych modeli. Może któraś z was chce sprzedać? Jeśli tak to proszę o kontakt na meila justyna2262@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY DO KAZDEJ BUDKI MOZNA ZAMONTOWAC OSLONE NA NOZKI W SPACEROWCE???

Tak wózek sprzedałam i niestety z wszystkimi dodatkami jakie miałam. Jeśli chodzi o sprowadzanie akcesoriów z UK mogę coś zorganizować :)

Koła można zamówić u dystrybutora lub zapytać na Faceboku Stokke Polska. Czasami można trafić na allegro. Koszt trudno powiedzieć ja kiedyś sprzedawałam używane po 180zł za sztukę.

Uchwytu na butelkę nie sprzedaję bo aktualnie używam ale koszt w sumie nie duży ok 80 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY DO KAZDEJ BUDKI MOZNA ZAMONTOWAC OSLONE NA NOZKI W SPACEROWCE???

uuuuu to nieciekawa wiadomość? gdzie można nowe koiła zamówić jaki to jest mniejwięcej koszt orientuje się Pani? aaa widziałam na allegro pani wózek niedawno był wystawiony:) już sprzedany? jakieś dadatki może w domu zostały priorytetowo poszukuję uchwytu na butelkę:) czy znajdę kogoś kto zamawia tapicerki i inne dodatki do stokke z uk albo usa? pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY DO KAZDEJ BUDKI MOZNA ZAMONTOWAC OSLONE NA NOZKI W SPACEROWCE???

Koła najprawdopodobniej mają zepsute łożyska czyli do wymiany są całe koła niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY DO KAZDEJ BUDKI MOZNA ZAMONTOWAC OSLONE NA NOZKI W SPACEROWCE???

witam ma ktoś jekieś dodatki do sprzedania do modelu z jasnymi klamrami domniemam ze ok 2008/2009 rok. i proszę o pomoc z sprawie terkoczacych tylnych kół, co się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CZY DO KAZDEJ BUDKI MOZNA ZAMONTOWAC OSLONE NA NOZKI W SPACEROWCE???

Osłona na nóżki-śpiworek czy folia przeciwdeszczowa?

Żadnej słony na nóżki - śpiworka nie montuje się na zamek.
Może chodzi o folię przeciwdeszczową? Jeśli jest montowana na zamek a w budce go nie ma to nie możliwości jej zamontowania. Trzeba nabyć folię na nowszy model wózka.

Napisz dokładnie o co i dokładnie o jaka cześć akcesorium chodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CZY DO KAZDEJ BUDKI MOZNA ZAMONTOWAC OSLONE NA NOZKI W SPACEROWCE???

Witam wszystkich, ostatnio udalo mi sie na ebayu kupic oslone na nozki do spacerowki z kolorze turkusowym. Bylam pewna ze bedzie dalo sie ja zamontowac a okazuje sie ze moja budka nie posiada zamka (oslona ma zamek) i nie wiem co mam zrobic. moze ktos mial podobny problem? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

Ja będę najprawdopodobniej sprzedawała swój :)

Pełny komplet + full akcesoriów
Model 2009 z nowym mocowaniem spacerówki i możliwością montowania deski-rider

W komplecie:
Gondola + spacerówka kolor pomarańczowy stan idealny
kocyk
2 folie przeciwdeszczowe
moskitiera
parasolka
śpiworek do gondoli
śpiworek do spacerówki
plecak
wymienna, kompletna tapicerka w turkusowym kolorze do spacerówki możliwość kombinacji kolorystycznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

witam, kupie gondole stokke prosze o propozycje, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

witam przymierzam się do kupna Stokkusia szukam kompletu gondolki stalaża plus spacerówki do 2500 jeśli ktoś szuka kupca jestem pierwsza w kolejce:) pozdrawiam i czekam na oferty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Czy ten zestaw Summer kit jest z najnowszej kolekcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mam tanio summer kit Stokke różowy oraz Spiworek czerwony oraz dostawke Stokke rider . Ceny oczywiście dużo niższe niż w sklepie a dodatki sa nieuzywane pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

Witam Dziewczny, mam do sprzedania summer kit 2010 kolor pink, oczywiście nowy, kupiłam dla mojego Synka, ale jednak jest zbyt różowy zdecydowanie dla dziewczynki, w grę wchodzi również zamiana (i to wolę) na taki sam ale niebieski.Cena do sprzedania 599 zł czyli najtaniej.Mój mail whiteangel-1977@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

http://www.facebook.com/StokkePolska

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

A gdzie ta strona, jak ją znalesc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

Od wczoraj jest oficjalna polska strona Stokke na Facebook'u, ja sie juz "zapisalam" :)

Sadze, ze to bardzo dobrze, iz firma zdecydowala sie "wyjsc do ludzi", moze byc fajnie moc podyskutowac o produktach i uzyskac rzeczowa informacje z pierwszej reki, bo mam wrazenie, ze sprzedawcy w wielu sklepach "ida na skroty", badz po prostu sa nierzetelni.

Poza Xplory mozna pewnie bedzie poznac dokladnie tez inne produkty, na przyklad swietne krzeselka Trip Trap (u nas w domu sa 3, lacznie z ostatnim, dla 6 tygodniowej coreczki i zestawem dla niemowlat - polecam)

A my zaczelysmy spacery "odziane" w summer kit z najnowszej kolekcji i musze Wam napisac ze sprawdza sie swietnie. Wreszcie jestem spokojna o maluszka, ze mu slonce i upal krzywdy nie zrobi.

Pozdrawiam (i do zobaczenia na FB ;) )
kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jogurty-które lubicie, polecacie? (25 odpowiedzi)

zróbmy ranking jogurtów, które macie sprawdzone-przyzwoity, w naturalny skład, najlepiej...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (21 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

waga dziecka na usg a przy porodzie (29 odpowiedzi)

Witam! Jestem w 34 tyg. waga dziecka wynosi 2700 g lekarka mi powiedziała, że urodzę duże...