Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Aby gondola sie nie zjezdzala po drazku trzeba zacisnac zaczep pod gondola az do samej rury. To jest blokada wlasnie dzieki ktorej nie bedzie problemu z zsowaniem sie gondoli czy spacerowki w dol :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mam do sprzedania fotelik samochodowy NOWY stokke besafe izi sleep czy ktos bylby chetny??? prosze pisac kobylka85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Do wózka mam oczywiście 2 folie na deszcz nowe
nowa moskitiera , a sprzedam caly ten zestaw za 2800 bez fotelika i adapterow za 3000 z fotelikiem i adapterami .Biorac po uwage fakt ,ze gondola oraz spacerowka sa nowe nigdy nie uzywane to mysle ze cena nie jest wygórowana ,stelaz ma tylko malo widoczne ryski na przednich kółeczkach . za caly zestaw w sklepie było by ponad 4500zł .Bylo by super gdyby ktoś wpadł po wózeczek osobiscie
Pozdrawiam wszystkich fanów stokke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam
mam do oddania sprzedania stokkusia STOKKE XPLORY :) zestaw z gondolka spacerówka ,fotelikiem samochodowym i adapterami.(spacerówka ,+ gondolka z najnowszej edycji EVO i nowe nieużywane) stelaż adaptery oraz fotelik używane .ale w baardzo dobrym stanie)jest to ten nowszy stelaz z jasnymi klipsami ale bez dostawki.
MAM RÓWNIEŻ MNÓSTWO DODATKÓW STOKKE:parasole ,plecaczki , kocyk śpiworki forest zielony w kwiatki i bezowy w kwiatki,zestaw letni , i wiele wiecej .jesli ktos coś potrzebuje do stokke prosze pisac na maila .
katepmiki@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam, mam do sprzedania rozowy wozek STOKKE z limitowanej edycji!!! W komplecie wszystko tj, gondola, stelaz, spacerowka, tekstylia, moskitiera, folie przeciwdeszczowe, torba do wozka i dodatkowo w tym komplecie Parasolka i Kocyk niedostepny osobno !!! Wszystko jest NOWE i wszystko dostepne w 24h i wszystko to za 4800zl !!!!
Moge wyslac, ale najchetniej odbior osobisty na terenie Warszawy! Kontakt: nksd@poczta.onet.pl
Wozek jest wystawiony na allegro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja bym się wstrzymała, kupować i sprzedawać, jak jest czas to zaglądać codziennie na allegro a coś sie trafi napewno:)
mam pytanie, dlaczego gondola zsuwa mi się w dół po drążku, jak ją zakladam to jest na najwyższym poziomie a potem powoli zsuwa się w dół, żeby ją podciągnąć spowrotem wyciągam gondolę bo nie wiem czy można podciągnąć z gondolą w gorę, pomocy bo w instrukcji ani słowa nie mam na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam sympatyczne Panie :) Właśnie przymierzam się do kupna tego cudeńka, ale mam konkretny dylemat!!!!!!!
Ja zdecydowałam się kupić używany, nie nowy i koniecznie niebieski, ale nigdzie już nie mogę znaleść, te co były wystawiane - już ich nie ma, bądź są w gorszym stanie a ja szukam raczej w miarę idealnego stanu. Został mi kolor zielony - olive, co o nim sądzicie? Generalnie ładny, ale do porodu zostało mi parę miesięcy i zastanawiam się nad dwoma opcjami: kupić zielony i później jak się pokaże niebieski to kupić niebieski a zielony sprzedać czy może na razie nie kupować nic i wstrzymać się aż pokaże się niebieski...? Ale czy nie będzie za późno... ?? Ratunkuuu!!! Nie wiem co zrobić (???).
Może wydaję się Wam to głupie, ale ja naprawdę mam problem z tym...
Doradźcie coś :)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Klips, brakowało mi klipsa....doczytałam forum i skontaktowałam się z 4kids, błyskawicznie przysłali mi kurierem brakującą część, ten sklep jest naprawdę super! no i ceny też ma extra, w porównaniu do tych cen stokka jakie ktoś ostatnio wywalił na allegro,masakra poprostu:( np.w 4kids cena za uchwyt na kubek 79 zł, na allegro 199 zł....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam, dziewczyny mam pytanie, czy w miejscu gdzie gondola styka się z drążkiem do prowadzenia (tzn. tam gdzie jest te wcięcie w gondoli) nie przychodzi coś jeszcze, bo mam tam taki otwór i ogólnie odstaje to lekko od tego drążka, i dziś miałam wrażenie jakby czegoś tam brakowało.Ja poprostu wsadzam gondolę i tyle, tak to ma być?
i jeszcze pytanie czy ktoś sie orientuje gdzie można kupić kocyk celebryte do wózka purple? w 4kids widziałam tylko ten drugi kolor.
Pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

cena byla za sama gondole ze stelazem ale juz nieaktualne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ale ten wózek to sama gondola + stelaż brak jest spacerówki więc cena normalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

co jest powodem sprzedaży prawie nowego wózka? nowy to ok 4 tys złotych. Nie szkoda ci pozbywać się go za połowę ceny??? Masz coś do niego w komplecie moja znajoma oczekuje dzidzi widziaa u mnie ten wózek zauroczył ją napisz wszystko dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

prosze o kontakt lub napisanie maila do mnie kobylka85@wp.pl na pewno sie dogadamy :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

za 2 tys tak, ale nie za wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

czy jest ktos chetny na kupno wozka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

tak dokladnie to moja aukcja :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To ta aukcja bo email się zgadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A to nie Twoja aukcja? :)
http://allegro.pl/stokke-xplory-model-2010-nowy-okazja-i1544901618.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

niestety jest spakowany i nie mam mozliwosci zrobienia wyglada dokladnie tak jak na oryginalnym zdjeciu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

moglabys umiescic zdjecia wózka do sprzedania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ginekolog - Głodek Piotr - proszę o opinie (60 odpowiedzi)

W medicoverze pracuje lekarz jak w temacie. Czy którać z Was korzystała z Jego usług? Co o Nim...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Kiepskie libido po urodzeniu dziecka (12 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu moje libido jest w naprawdę krytycznym punkcie. Jakby całkowicie...