Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Aby gondola sie nie zjezdzala po drazku trzeba zacisnac zaczep pod gondola az do samej rury. To jest blokada wlasnie dzieki ktorej nie bedzie problemu z zsowaniem sie gondoli czy spacerowki w dol :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mam do sprzedania fotelik samochodowy NOWY stokke besafe izi sleep czy ktos bylby chetny??? prosze pisac kobylka85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Do wózka mam oczywiście 2 folie na deszcz nowe
nowa moskitiera , a sprzedam caly ten zestaw za 2800 bez fotelika i adapterow za 3000 z fotelikiem i adapterami .Biorac po uwage fakt ,ze gondola oraz spacerowka sa nowe nigdy nie uzywane to mysle ze cena nie jest wygórowana ,stelaz ma tylko malo widoczne ryski na przednich kółeczkach . za caly zestaw w sklepie było by ponad 4500zł .Bylo by super gdyby ktoś wpadł po wózeczek osobiscie
Pozdrawiam wszystkich fanów stokke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam
mam do oddania sprzedania stokkusia STOKKE XPLORY :) zestaw z gondolka spacerówka ,fotelikiem samochodowym i adapterami.(spacerówka ,+ gondolka z najnowszej edycji EVO i nowe nieużywane) stelaż adaptery oraz fotelik używane .ale w baardzo dobrym stanie)jest to ten nowszy stelaz z jasnymi klipsami ale bez dostawki.
MAM RÓWNIEŻ MNÓSTWO DODATKÓW STOKKE:parasole ,plecaczki , kocyk śpiworki forest zielony w kwiatki i bezowy w kwiatki,zestaw letni , i wiele wiecej .jesli ktos coś potrzebuje do stokke prosze pisac na maila .
katepmiki@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam, mam do sprzedania rozowy wozek STOKKE z limitowanej edycji!!! W komplecie wszystko tj, gondola, stelaz, spacerowka, tekstylia, moskitiera, folie przeciwdeszczowe, torba do wozka i dodatkowo w tym komplecie Parasolka i Kocyk niedostepny osobno !!! Wszystko jest NOWE i wszystko dostepne w 24h i wszystko to za 4800zl !!!!
Moge wyslac, ale najchetniej odbior osobisty na terenie Warszawy! Kontakt: nksd@poczta.onet.pl
Wozek jest wystawiony na allegro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja bym się wstrzymała, kupować i sprzedawać, jak jest czas to zaglądać codziennie na allegro a coś sie trafi napewno:)
mam pytanie, dlaczego gondola zsuwa mi się w dół po drążku, jak ją zakladam to jest na najwyższym poziomie a potem powoli zsuwa się w dół, żeby ją podciągnąć spowrotem wyciągam gondolę bo nie wiem czy można podciągnąć z gondolą w gorę, pomocy bo w instrukcji ani słowa nie mam na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam sympatyczne Panie :) Właśnie przymierzam się do kupna tego cudeńka, ale mam konkretny dylemat!!!!!!!
Ja zdecydowałam się kupić używany, nie nowy i koniecznie niebieski, ale nigdzie już nie mogę znaleść, te co były wystawiane - już ich nie ma, bądź są w gorszym stanie a ja szukam raczej w miarę idealnego stanu. Został mi kolor zielony - olive, co o nim sądzicie? Generalnie ładny, ale do porodu zostało mi parę miesięcy i zastanawiam się nad dwoma opcjami: kupić zielony i później jak się pokaże niebieski to kupić niebieski a zielony sprzedać czy może na razie nie kupować nic i wstrzymać się aż pokaże się niebieski...? Ale czy nie będzie za późno... ?? Ratunkuuu!!! Nie wiem co zrobić (???).
Może wydaję się Wam to głupie, ale ja naprawdę mam problem z tym...
Doradźcie coś :)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Klips, brakowało mi klipsa....doczytałam forum i skontaktowałam się z 4kids, błyskawicznie przysłali mi kurierem brakującą część, ten sklep jest naprawdę super! no i ceny też ma extra, w porównaniu do tych cen stokka jakie ktoś ostatnio wywalił na allegro,masakra poprostu:( np.w 4kids cena za uchwyt na kubek 79 zł, na allegro 199 zł....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam, dziewczyny mam pytanie, czy w miejscu gdzie gondola styka się z drążkiem do prowadzenia (tzn. tam gdzie jest te wcięcie w gondoli) nie przychodzi coś jeszcze, bo mam tam taki otwór i ogólnie odstaje to lekko od tego drążka, i dziś miałam wrażenie jakby czegoś tam brakowało.Ja poprostu wsadzam gondolę i tyle, tak to ma być?
i jeszcze pytanie czy ktoś sie orientuje gdzie można kupić kocyk celebryte do wózka purple? w 4kids widziałam tylko ten drugi kolor.
Pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

cena byla za sama gondole ze stelazem ale juz nieaktualne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ale ten wózek to sama gondola + stelaż brak jest spacerówki więc cena normalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

co jest powodem sprzedaży prawie nowego wózka? nowy to ok 4 tys złotych. Nie szkoda ci pozbywać się go za połowę ceny??? Masz coś do niego w komplecie moja znajoma oczekuje dzidzi widziaa u mnie ten wózek zauroczył ją napisz wszystko dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

prosze o kontakt lub napisanie maila do mnie kobylka85@wp.pl na pewno sie dogadamy :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

za 2 tys tak, ale nie za wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

czy jest ktos chetny na kupno wozka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

tak dokladnie to moja aukcja :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To ta aukcja bo email się zgadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A to nie Twoja aukcja? :)
http://allegro.pl/stokke-xplory-model-2010-nowy-okazja-i1544901618.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

niestety jest spakowany i nie mam mozliwosci zrobienia wyglada dokladnie tak jak na oryginalnym zdjeciu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

moglabys umiescic zdjecia wózka do sprzedania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co myślicie o imieniu dla dziewczynki Zara? (171 odpowiedzi)

w Słupsku w urzedzie zarejstrowali,najdziwniejsze imiona slyszalam jeszcze alejandro kermit he...

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....

Legoland Dania warto? (50 odpowiedzi)

z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac.