Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam dziewczyny. Mam na sprzedaz NOWY MODEL STOKKE XPLORY 2011r w kolorze PURPLE gondola z torba moskitiera folia. Nie musze chyba reklamowac wozka poniewaz kazdemu zainteresowanemu jest chyba doskonale znany. Chetnych prosze o pisanie na maila kobylka85@wp.pl POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w oczekiwaniu

Czesc Dziewczyny,
ja wlasnie czekam na moj nowy Xplory w kolorze purple. Powinien byc pod koniec przyszlego tygodnia i juz sie nie moge doczekac ;)
Jak go juz przetestuje z checia odpowiem na wszelkie pytania, bo z wozkami Stokke przyjaznie sie od paru lat i bede miala porownanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Cieszę się że się udało :)
Pewnie wklejaj fotki chętnie obejrzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Baaaardzo dziękuję Agusiu:) teraz w końcu się udało ! a już myśleliśmy że wózek ma usterkę....pozdrawiam serdecznie :)
ps.postaram się umieścić na dniach zdjęcia fotelika maxi cosi z tapicerką uszytą przez moją krawcową pod kolor stokka purple
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Acha dostawkę należy zdjąć lub umieścić ją maksymalnie do góry i wtedy składać stelaż :
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Musisz pociągnąć za zapadkę (rys. punkt 1)do charakterystycznego kliknięcia potem nogą trzeba energicznie wcisnąć element (pokazany jako punkt nr 2)
image

i zablokować koła tak jak tu na foto:
image

Następnie pociągnąć za zapadkę i energicznym ruchem wcisnąć do oporu aby rurka schowała się :) (foto poniżej punkt 3)
image


Następnie opuścić rączkę do dołu pociągając i jednocześnie opuszczając rączkę do samego dołu (punkt 4)

Tak powinien wyglądać wózek po złożeniu:
image

Oczywiście z gondolą oraz spacerówką wpiętą w stelaż wózka do bagażnika złożyć się nie da trzeba je zdjąć.
Można jedynie złożyć same kółka jak to pokazałam powyżej wtedy należy wykonać jedynie czynności 1 i 2 pomijając 3 i 4 :)

Mam nadzieję, że pomogłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Witam , mam prośbę jak złożyć stokka( do bagażnika lub po schodach) ? tzn nie potrafię tego zrobić pomimo instrukcji :( mam zamontowaną gondolę, torbę na akcesoria i dostawkę na kóleczkach dla starszego dziecka, wszystko to mi utrudnia złożenie i nie wiem teraz czy to demontować zanim będę chciała złożyć wózek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Ale super wózek. Nie widziałam nigdzie takiego cuda. Piękny. Przy drugim dziecku poszukam czegoś takiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

To nie takie proste. Trzeba rozkręcić całą podstawę, nie ma żadnego guzika ani nic z tych rzeczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymiana przednich kółek w stokke

Wiatm Szanowne Panie ponownie,
czy któras z Was wymieniała przednie koła w starym stelażu? Bo nie ma tam zadnego guzika ani srubki, a zanim mąż użyje wiekszej siły wole zapytac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1491129036.html...podaje jeszcze raz link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jest jeszcze 1 na allegro za 3499 ale nie podoba mi sie kolor spacerowki no i cena ;-)a moze ty Agusia znasz kogos kto chcialby sprzedac ten wozek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A moze ktoras z was chce sprzedac wozek....Chetnie odkupie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://allegro.pl/show_item.php?item=1491129036#gallery

Jest to stary model mniej więcej z roku 2008 na plus jest dużo dodatków ale cena moim zdaniem jeśli osiągnie ok 2000zł jest wygórowana. Za tą cenę spokojnie można kupić wózek nowszy również z takimi dodatkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ale link coś nie działa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1491129036.html.... zastanawiam sie nad kupnem tego wozka,czy myslicie ze jest cos nie tak z nim? Czy widac ze jest to stary model?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

W poprzedniej starszej wersji Stokke też była oferta dokupienia samej tapicerki, kiedyś pytałam w 4Kids to koszt 3 lata temu wynosił 1050zł za komplet do siedziska spacerowego.

Nie wiem jak będzie w przypadku różowej, wiem tylko, że puki co mowa była o limitowanej edycji wraz ze stelażem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a co z tapicerką bo na str stokke mają w ofercie różową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Monika dziś byłam w Mama i Ja i będzie na 100% edycja limitowana :) Kiedy jeszcze dokładnie nie wiadomo. Będzie ten zestaw ok 300zł więcej kosztował niż normalnie czyli do 3699zł trzeba doliczyć jakieś 300zł więcej. W tej cenie będzie wózek z gondolą i spacerówką , kocyk oraz parasol :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wiecie co dziewczyny wchodze na strone stokke i nie ma juz edycji limitowanej nie wiem czy u mnie cos sie zadzialo czy u was tez????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie na wakacje? (19 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

waga dziecka na usg a przy porodzie (29 odpowiedzi)

Witam! Jestem w 34 tyg. waga dziecka wynosi 2700 g lekarka mi powiedziała, że urodzę duże...

Pranie dywanu i kanapy - warto zamówić czyszczenie? (7 odpowiedzi)

ok ile kosztuje pranie dywanu takiego 200x160 i średniej wielkości kanapy? Ktos korzystał z...