Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Stokke z szarymi klipsami był produkowany do początku 2008 roku. Potem był z białymi, siedzisko z mocowaniem które sprawiało problem z wyczepianiem. W 2009 z początkiem roku wprowadzono zmianę mocowania siedziska spacerowego. W 2010 weszły nowe Stokke Evo V3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ten czerwony w starej wersji ma b stare podwozie, klips do składania jest czarny a starsze modele mają biały a nowy stokke ma biało- pomarańczowy, więc to musi być jeden z pierwszych modeli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziekuje agus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

W 2010 jeszcze były do kupienia Stokke Xplory takie jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/wozek-stokke-xplory-2009-cream-i1471690722.html
Ostatni taki model wyszedł z początkiem roku 2010. Natomiast 2010/2011 jest to nowa ulepszona wersja Stokke Xplory Evo v3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny czym rozni sie kolekcja 2010 a kolekcja 2011 stokka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tokio też widziałam tą aukcję no i mam wrażenie, że niektórym ludziom to się w głowie przewraca. Nie dość, że wózek jest jak na moje oko około 5 letni to ma tak wytarte koła, że podejrzewam, że przejeździł pół Europy hehehe :) No i zawsze ten sam tekst sprzedawcy...wózek po jednym dziecku...kpina bo to handlarz i ma różnych wózków bardzo dużo. Aż dziw bierze, że opłaca mu się wystawiać taki wózek kilkanaście razy a z ceny nie zjedzie nawet złotówki hahahah :) Szkoda tylko kogoś kto się natnie na taki towar choć mam wrażenie, że z takimi zdjęciami nikogo takiego nie znajdzie i bardzo dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

allegro mam przegrzebane ... wolałabym jednak wózek dotknąć niż wysyłas pare tyś w ciamno ... dlatego pytam w waszym wątku :) ten z Gdańska co jest na allegro mnie nie interesuje ... gondola jak ze śmietnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak tylko to jest model z 2007 lub 2008 roku więc więcej niż ok 2000zł nie dostanie bo to i tak za dużo moim zdaniem.

A może ktoś się wycofaj z kupna nie trzeba od razu być podejrzliwym, że to z towarem jest coś nie tak.

Czerwony na aukcji jest owszem ale stelaż ma z 2010 roku czyli jeszcze ostatni z starej kolekcji + gondola tylko siedzisko spacerówki jest z roku 2011 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

z tym http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1472542339.html
jest coś nie tak bo już którys raz jest na allegro i idzie za ok 2 tyś i za chwile jest spowrotem wystawiany. Myśle, że przy tylu dodatkach nikt go za 2 tys nie odda po prostu. Ale mógłby ustalić cene minimalna i nie było by problemu, a tak kombinuje niepotrezbnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

na allegro są w tej chwili dwa nowy czerwony i stary kremowy z dodatkami z tapicerką w kwiaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Beatka wczesniej było mnóstwo ofert na allegro za małą kase teraz nie ma nic, może poczekaj na maksa :) moze coś się na wiosnę nowego pokaże. A wózek zawsze zdążysz kupić, nawet jak maluszek będzie miał tydzien czy dwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

szukam wozka dla synka, 'choruję" na stokke, czy któraś z was ma do sprzedania lub wiecie o jakiejś dobrej ofercie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

sa już nowe summer kit 2011 inne niż 2010 budka jest pełna i ma wentylację tak jak standardowy stokke v3

alycja świat jest mały, już prawie się znamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nova to jednak Ciebie widziałam, bo mi się dwie niedziele do kupy zeszły ;-) byłam w tamtą niedziele nie w tą. A wózek niestety odpada bo moja mała już wózka od pół roku wogóle nie używa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

cieakawe jaki to kolor rozu czy taki intensywny jak na stronie stokke.com czy na tych zdjeciach co sa tu wklejone gdyz wyszly dosc blado... ciekawe ciekawe... dziewczyny a jak sie sprawdzaja te tapicerki letnie ? warto je kupowac? zimowe sa super cieplutkie a letnie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

alycja_83 nic straconego twoja pociecha ma 2 latka więc może kup spacerówkę dużo babek kupuje dla dwulatków, ja kupowałam jak moja miała półtora roczku, więc to niwielka różnica a skoro nie planujesz więcej maluszków to sobie nie żałuj i zaszalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

zdjęcia z netu, ja mam beżowego z białym winterem, w ikea byłam ale nie w tą tylko w poprzednią niedzielę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ale to chyba zdjęcia z netu są co? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nova super fotki tego rozowego cudenka wklej wiecej jego zdjec...:)gdzie Ty juz go dostalas ? to Twoj czy bylas na jakis targach wozkow???? :))))
na stronie stokke sie pojawil dzis tak jak pisalas...:) jestes dobrze zorientowana :)))) jeszcze prosze zorientuj sie kiedy gdzie i w jakiej cenie bedzie roz? :))))))bo dzis dzwonilam do 4kids, mama i ja i innych sklepow i narazie nic nie wiedza kiedy beda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

winter kit wymiata, widziałam jakąś babeczkę w ikei w niedziele (czyżyś to była ty nova?) wygladał nieziemsko, ja zawsze bede chorowala na stokke a wiecej dzieci nie planuje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dziecko nie mówi (2 ,2 lat) (71 odpowiedzi)

Witam mam synka 2 lata i 2 miesiące i niestety nie mówi czy już pora do logopedy? A jak było u...

Niegrzeczne dziecko - ratunku (31 odpowiedzi)

Witam. Mam synka, który od urodzenia był dzieckiem "głośnym i krzyczącym". Np jeśli było...

Odkurzacz (3 odpowiedzi)

Niedawno zakupiłam irobot roomba combo, który jest naprawdę świetny ;) Zwłaszcza jeśli nie macie...