Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Stokke z szarymi klipsami był produkowany do początku 2008 roku. Potem był z białymi, siedzisko z mocowaniem które sprawiało problem z wyczepianiem. W 2009 z początkiem roku wprowadzono zmianę mocowania siedziska spacerowego. W 2010 weszły nowe Stokke Evo V3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ten czerwony w starej wersji ma b stare podwozie, klips do składania jest czarny a starsze modele mają biały a nowy stokke ma biało- pomarańczowy, więc to musi być jeden z pierwszych modeli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziekuje agus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

W 2010 jeszcze były do kupienia Stokke Xplory takie jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/wozek-stokke-xplory-2009-cream-i1471690722.html
Ostatni taki model wyszedł z początkiem roku 2010. Natomiast 2010/2011 jest to nowa ulepszona wersja Stokke Xplory Evo v3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny czym rozni sie kolekcja 2010 a kolekcja 2011 stokka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tokio też widziałam tą aukcję no i mam wrażenie, że niektórym ludziom to się w głowie przewraca. Nie dość, że wózek jest jak na moje oko około 5 letni to ma tak wytarte koła, że podejrzewam, że przejeździł pół Europy hehehe :) No i zawsze ten sam tekst sprzedawcy...wózek po jednym dziecku...kpina bo to handlarz i ma różnych wózków bardzo dużo. Aż dziw bierze, że opłaca mu się wystawiać taki wózek kilkanaście razy a z ceny nie zjedzie nawet złotówki hahahah :) Szkoda tylko kogoś kto się natnie na taki towar choć mam wrażenie, że z takimi zdjęciami nikogo takiego nie znajdzie i bardzo dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

allegro mam przegrzebane ... wolałabym jednak wózek dotknąć niż wysyłas pare tyś w ciamno ... dlatego pytam w waszym wątku :) ten z Gdańska co jest na allegro mnie nie interesuje ... gondola jak ze śmietnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak tylko to jest model z 2007 lub 2008 roku więc więcej niż ok 2000zł nie dostanie bo to i tak za dużo moim zdaniem.

A może ktoś się wycofaj z kupna nie trzeba od razu być podejrzliwym, że to z towarem jest coś nie tak.

Czerwony na aukcji jest owszem ale stelaż ma z 2010 roku czyli jeszcze ostatni z starej kolekcji + gondola tylko siedzisko spacerówki jest z roku 2011 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

z tym http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1472542339.html
jest coś nie tak bo już którys raz jest na allegro i idzie za ok 2 tyś i za chwile jest spowrotem wystawiany. Myśle, że przy tylu dodatkach nikt go za 2 tys nie odda po prostu. Ale mógłby ustalić cene minimalna i nie było by problemu, a tak kombinuje niepotrezbnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

na allegro są w tej chwili dwa nowy czerwony i stary kremowy z dodatkami z tapicerką w kwiaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Beatka wczesniej było mnóstwo ofert na allegro za małą kase teraz nie ma nic, może poczekaj na maksa :) moze coś się na wiosnę nowego pokaże. A wózek zawsze zdążysz kupić, nawet jak maluszek będzie miał tydzien czy dwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

szukam wozka dla synka, 'choruję" na stokke, czy któraś z was ma do sprzedania lub wiecie o jakiejś dobrej ofercie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

sa już nowe summer kit 2011 inne niż 2010 budka jest pełna i ma wentylację tak jak standardowy stokke v3

alycja świat jest mały, już prawie się znamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nova to jednak Ciebie widziałam, bo mi się dwie niedziele do kupy zeszły ;-) byłam w tamtą niedziele nie w tą. A wózek niestety odpada bo moja mała już wózka od pół roku wogóle nie używa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

cieakawe jaki to kolor rozu czy taki intensywny jak na stronie stokke.com czy na tych zdjeciach co sa tu wklejone gdyz wyszly dosc blado... ciekawe ciekawe... dziewczyny a jak sie sprawdzaja te tapicerki letnie ? warto je kupowac? zimowe sa super cieplutkie a letnie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

alycja_83 nic straconego twoja pociecha ma 2 latka więc może kup spacerówkę dużo babek kupuje dla dwulatków, ja kupowałam jak moja miała półtora roczku, więc to niwielka różnica a skoro nie planujesz więcej maluszków to sobie nie żałuj i zaszalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

zdjęcia z netu, ja mam beżowego z białym winterem, w ikea byłam ale nie w tą tylko w poprzednią niedzielę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ale to chyba zdjęcia z netu są co? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nova super fotki tego rozowego cudenka wklej wiecej jego zdjec...:)gdzie Ty juz go dostalas ? to Twoj czy bylas na jakis targach wozkow???? :))))
na stronie stokke sie pojawil dzis tak jak pisalas...:) jestes dobrze zorientowana :)))) jeszcze prosze zorientuj sie kiedy gdzie i w jakiej cenie bedzie roz? :))))))bo dzis dzwonilam do 4kids, mama i ja i innych sklepow i narazie nic nie wiedza kiedy beda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

winter kit wymiata, widziałam jakąś babeczkę w ikei w niedziele (czyżyś to była ty nova?) wygladał nieziemsko, ja zawsze bede chorowala na stokke a wiecej dzieci nie planuje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wakacje z dziećmi (114 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Cukrzyca ciążowa - pytanie (37 odpowiedzi)

moja cukrzyca ciążowa jest bardzo dziwna :) po glukozie 75g mój wynik po 2h wynosił 154, na czczo...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (31 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...