Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jest do wyboru sama tapicerka lub komplet ze stelażem do tego parasol i kocyk super!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

różowy w użyciu !!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jest nowy różowy tak jak pisałam miał byćoniedziałek i JEST ma wszystkie akcesoria nawet śpiwór cudo!!!!! http://www.stokke.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

OCZYWISCIE NIGDZIE NIC JESZCZE NIE WIADOMO ODNOSNIE EDYCJI LIMITOWANEJ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Navy akurat mnie nie interesuje, a inny kolor 199f
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzwonilam do 4kids odnosnie edycji limitowanej i powiedziano mi ze bedzie mozna zamowic dopiero okolo czerwca :( i cena tez moze sie roznic od standardowych kolorow..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://www.kiddicare.com winter kit navy 99,90 funtów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nova gdzie widziałaś wintera za 500zł ?
Co do tego czy sprzedawały by się jak świeże bułki to jestem innego zdania, za takie pieniądze wierz mi ale nie byłoby dużo chętnych, a to,że ludzi się pytają to normalne bo nie widzi się ich na ulicach mnie też dużo ludzi zaczepia i pyta o wózek ale jak usłyszą cenę to pukają się w czoło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

w mama i ja jeśli chodzi o stokke to są słabo zorientowani winter kit zamawiałam z katalogu bo też nie wiedzieli co to jest gdyby mieli w sklepie to sprzedawałby się jak ciepłe bułki choćby widć jak dużo sprzedaje 4kids, mnie na ulicy zaczepia sporo osób z pytaniem gdzie taki śliczny zimowy wózek kupiam tłumaczę że jest to dodatek na zimę do stokke ludzie są zachwyceni tym wynalazkiem. Odnośnie wintera to obecnie są wyprzedaże i można kupić już za 500zł, ja za swój dałam ponad dwa razy tyle więc jak macie malutkie dzidzie i jeszcze kolejna zima w stokke przed wami to warto kupić na wyprzedaży,widziałam oferty na zagranicznych str sklepów internetowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ok dzieki juz do niego pisze maila zobaczymy jaka bedzie odpowiedz... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak, bardzo proszę :)
Ziemek.Majewski@stokke.com :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

agus a masz namiary na przedstawiciela stokka w polsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Może być ciężko niestety, jak pytałam jakiś czas temu o board to nie mieli pojęcia, że takie coś istnieje choć na stronie było już jakiś czas :-D Nie sądzę żeby coś wiedzieli a już na pewno nie bedą wiedzieć kiedy będą mieli w sklepie. Lepiej skontaktować się z przedstawicielem Stokke na Polskę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jeszcze nie ma koloru rozowego na stronie stokka... wiec nie wiem czy mam dzwonic do mama i ja zapytac o dostepnosc... ciekawe czy beda juz cos wiedziec...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nova w przypadku winter kit to nie dziwię się, że było na zamówienie bo jest on pioruńsko drogi a wiem, że takie gadżety się nie sprzedają. Co do wózków w limitowanych kolorach na pewno będą dostępne w Mama i Ja jak tylko pojawią się na rynku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Marika a dziękuję dobrze, wiadomo ma kilka minusów ale jestem mimo tego bardzo zadowolona :) Teraz jeździ w nim moja druga pociecha :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Stokke z nowej limitowanej wersji będzie od połowy marca w UK,w mama i ja pewnie dużo póżniej i tylko na zamówienie indywidualne ,tak miałam jak kupowałam winter kit, w sklepie nie było żadnego w sprzedaży tylko na zamówienie.Na str. stokke ma być od poniedziałku, co do 4kids to nie wiem, ale zagraniczne sklepy internetowe mogą mieć i wtedy można zorientować się co do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mój synek się spokojnie mieści , troszkę podnóżek jest krutki - ale udalo mi się sprzedać siedzisko z dodatkami na gwarancji za 450zł , gondolkę z dodatkami 310zł jeszcze stelaż się nie sprzedał. Mutsy był naprawdę wygodny tylko duży i ciężki. A jak się spisuje twój stokke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Moja córka mając 2 latka już do spacerówki Mutsy się nie mieściła :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziewczyny ! co do wielkości siedziska - kupiłam stokke jak synek miał 20miesięcy , chciałam kupić spacerówkę dużo wcześniej jednak w sklepie też mi odradzano ,mówiono mi ze mutsy którego mam jest wygodniejszy większy itd... to prawda w jakiś sposób jest wygodniejszy , ale gdy się pojawiła okazja na stokke 2010 , zdecydowała się odrazu , pomyślałam ze gdyby mi się bardzo żle jeżdziło lub dla dziecka okazał by się mało wygodny to go sprzedam , ale okazał się naprawdę dobry jednak mutsy na długie spacery i zakupy był lepszy. kupiałam spacerówkę fioletową z nowej kolekcji , ze śpiworkiem , dodatkową torbą , kocykiem , z folią i moskitierą. za 2400zł -używany 3mies, jak nowy. Jedyna wadą dla mnie w stokke jest to ,ze jak jadę na zakupy i włożę wszystko do torby to nie mogę podjechać pod krawężnik i boję się że rączka mi się złamie jak naginam wózek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (21 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Dr Kijuć czy to dobry lekarz? (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o nim? Wiem, że tylko do niego w LX na następny tydzień jest dużo wolnych terminów,...