Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

WITAM , KOCYK BARDZO MI SIĘ PODOBA - LUBIĘ MIEĆ WSZYSTKO SKOMPLETOWANE. PRZYKRO MI BARDZO ALE NIE CHCĘ SPRZEDAĆ. A UWAŻASZ ZE CENA ZA TEN KOMPLET CO KUPIŁAM CZYLI 2400ZŁ BYŁA OKAZYJNA ? CAŁY CZAS SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAM. WÓZIK BYŁ PRAKTYCZNIE UŻYTKOWANY 3 A NIE 4 MIESIĄCE - JAK NÓWKA. CAŁUSKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

hej marika a nie chcialabys odsprzedac kocyka??? chetnie bym kupila :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witajcie dziewczyny ! Dziś kupiłam STOKKE spacerówkę 2010 ze śpiworkiem na zime z dodatkową torbą i kocykiem , kolor fioletowy raczej bardziej śliwkowy Purple . za kowtę 2400zł , był używany tylko 4 mies. mam gwarancję i dowód zakupu , zakupiony w polsce we wrześniu - jestem zadowolona , dodam ze mam synka w wieku 19mies , jestem straszną maniaczką wózków miałam już bazza , lolę bebe confort , mam mutsy urban rider + wielki kosz na zakupy - jest super! bebecar był dla mnie za wielki , i kilka innych już sprzedałam. Wydaje mi sie ze dokonałam dobrego zakupu za ta kwotę , w zestawie dokładnie znajduje sie ; stelaz z torbą , siedzisko , dodatkowa torba , śpiworek z nóżkami , moskitiera , folia przeciw deszczowa i kocyk. Jak mały się obudzi jedziemy na pierwszy spacerek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja wszystko kupowałam w mama i ja i nic extra nie dają, szkoda, że tak póżno dowiedziałam się o tym sklepie, gdzieś dziewczyna pisała że kupiła wózek i dostała śpiwór zimowy gratis i lekki śpiworek do gondoli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

zestaw stokke nr 1 kupiłam po normalnej cenie ale tam w gratisie juz jest fotelik maxi cosi i baza, przeliczyłam dokładnie i zgadza się że nie doliczyli ani złotówki ( ale to jest tylko przy zestawie nr 1 ), następnie na zestaw zimowy i adaptery dostałam 20 % upustu, a na dostawkę dla starszego dziecka 5 %, oprócz tego uzbierałam tyle punktów że za to odrazu wybrałam sobie leżaczek joolz-naprawdę fajny o wartości ok120-130 zł oraz dwie butelki które w sklepie każda kosztuje 35 zł (avent i chicco). Więc ogólnie jestem bardzo zadowolona.Fotelik o którym wspomniałaś jest super, ale niestety już jest niedostępny u producenta :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mam pytanie do Julki, czy dostałaś coś extra z 4kids przy zakupie stokke,bo podobno dają super gratisy,np śpiwory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Myślę, że będzie wyglądał fajnie, bardzo ładny jest też coloured snow, również pasowałby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nova123-bardzo dziękuję za fotki, wózio cuuuuuudo, dzieciątko wygląda w nim przesłodko , może dokupię też tego winterka białego, Agusiu też dziękuję, właśnie dziś otrzymalam juz stokka do domu, kupiłam w 4kids, nawet fajne upusty dostałam, kupilam dla chłopczusia purple-fiolet, pewnie kolor troche kontrowersyjny dla chłopczyka, ale mi sie podobał, mam tylko jeden dylemat, babeczki pomóżcie ! wziełam fotelik maxi cosi kolor botanic luxure, ale jak wepne go do wózka to sama nie wiem czy pasuje kolorystycznie, może wymienić na jakiś inny kolor? jak myslicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Julka Quinny Buzz ze Stokke nie warto porównywać ponieważ są to zupełnie inne wózki. W zasadzie nie mają żadnych wspólnych cech.


W żaden sposób rura nie przeszkadza dziecku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mój wózeczek z białym winter kitem. Zdjęcia wyszły słabo, bo robiłam o zmroku.

http://img695.imageshack.us/g/55668948.jpg/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Bardzo dziekuję za odpowiedz:) galeria fajna,ale jeszcze przejadę się do sklepu żeby obejżeć je dokładnie.Joolz bardzo fajny, ja miałam dla starszego Synka podobny Concord Neo, byłam baaaaaaaaardzo zadowolona.Mam jeszcze 2 pytania, nie martwią mnie te kółka bo mam też wózio terenowy, ale martwi mnie ta rura między nóżkami dziecka, czy to nie przezkadza dziecku?a drugie pytanie, strasznie podoba mi się też quinny buzz, czy ktoś umiał by porównować te wózki do siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mogę śmiało zaręczyć, że zdjęcia ze strony Stokke jak najbardziej odpowiadają rzeczywistości. Polecam http://www.stokke.com galeria. Ja jestem b zadowolona z beżowego kolorku pasuje do każdego ciuszka i dodatków,jest jasny nie lubię ciemnych kolorów bo są smutne. Widziałam w sklepie wszystkie i ten najbardziej przypadł mi do gustu, ale gust rzecz względna.Bialy winter kit jest w limitowanej edycij, więc będzie niepowtarzalny i fajnie tak jaśniutko w tą naszą ponurą zimę. Jak znajdę chwilę to zrobię i wyślę fotki. Wcześniej mialam JOOLZ różowy kupowałam w Holandii bo wtedy u nas ne było teraz już są, np.w bobo wózki. Z niego też jestem zadowolona, ale na punkcie Stokke mam świra. Pozdrawiam i polecam Stokke super bajer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wiadomość dla NOVA 123- Mam wielką prośbę do Pani, na dniach planuję kupić dla mojego Synka (jeszcze w brzuszku))Stokke i wacham się między purple z zestawem zimowym w tym samym kolorze a beżowym z białym zestawem zimowym, baaaardzo Panią proszę o kilka fotek tego zestawu jakim Pani ma, bo te zdjęcia katalogowe nigdy nie odzwierciedlają do końca prawdy, z góry dziękuję i pozdrawiam:) będę zaglądała tu kilka razy dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam czy nie chcialaby pani sprzedac ten wozek??? :) bylabym zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja kupiłam stokke beżowy w sierpniu w mama i ja jestem zachwycona jego funkcjonalnością i wagą b.niską no i te bajery na zimę super akcesoria ja zamówiłam sobie biały winter kit i zima mi nie straszna a wygląd boski polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tylko Mama i Ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Gdzie można zobaczyć w Trójmieście wózek Stokke? Bardzo proszę o informację. pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam
od miesiaca jestem szczesliwą posiadaczką wymarzonego wozka Stokke kolor purpura - śliczny fioletowy kolor - polecam. Znajomi i rodzina widzac wozek byli zachwyceni - wozek i kolor robi wrazenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Najlepiej gdybyś zrobiła zdjęcia uszkodzonego elementu, opisała w czym jest problem. Dołączyła skan dokumentu potwierdzającego że wózek jest na gwarancji. I wszystko to przesłała drogą elektroniczną do serwisu Stokke. Adres znajduje się na stronie producenta. Ja tak reklamowałam stelaż otrzymałam zupełnie nowy, wskazałam tylko sklep w którym to chcę go odebrać. Reklamacja trwała ok 1,5 miesiąca. Ale myślę, że z kółkiem będzie prościej po prostu przyślą Ci nowy komplet kół do domu. Powiem jedno, że reklamacje załatwiane przez Stokke są bezproblemowe.

Co do ridera to trzeba po prostu troszkę dalej iść za wózkiem aby zmieściło się przed nami starsze dziecko :) Oczywiście stelaż musi mieć punkty zaczepienia do ridera. Punkty te są standardowo mocowane od 11.2009 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

I mam jeszcze jedno pytanie, odnosnie reklamacji, popsuło mi sie lozysko w przednim kole, mam przedłużoną gwarancje, sama jednak reperowałam to kolo w warsztacie na wakacjach, macie jakies doswiadczenia z reklamacjami, bo o kolkach pisze w gwarancji :"naturalne zuzucie" i w zasadzie pod takie sformułowanie mozna wszystko podciagnąc. Mieszkam w Częstochowie a wozek kupilam w Gdansku, moze mi cos poradzicie jak rozegrac reklamacje? Z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupię okulary przeciwsłoneczne (42 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić mi sklep z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi? Nie mają to być okulary...

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (11 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...